امروز : جمعه 3 اردیبهشت 1400

قیمت شمش فولادی:  

ثابت

قیمت انواع لوله:  

ثابت

قیمت انواع ورق آهن:  

ثابت

قیمت میلگرد آذر فولاد امین:  

200 تومان

کاهش

قیمت میلگرد شاهین بناب:  

ثابت

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان:  

ثابت

قیمت میلگرد هشترود:  

100 تومان در برخی سایزها

کاهش

قیمت میلگرد امیرآباد:  

ثابت

قیمت میلگرد کیان کاشان:  

ثابت

قیمت میلگرد آریا ذوب:  

200 تومان

کاهش

قیمت میلگرد گلستان:  

ثابت

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب:  

ثابت

قیمت میلگرد ظفر بناب:  

ثابت

قیمت میلگرد میانه:  

ثابت

قیمت میلگرد بردسیر کرمان:  

ثابت

قیمت میلگرد شاهرود:  

ثابت

قیمت میلگرد معراج البرز گلستان:  

ثابت

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان:  

ثابت

قیمت میلگرد سیادن ابهر:  

ثابت

قیمت میلگرد راد همدان:  

ثابت

روزهای پایانی سال و تلاش برخی از افراد برای حفظ التهابات بازار آهن

بهناز میرلوحی
آهن ملل 1398/11/21 0
تلاش برخی از افراد برای حفظ التهابات بازار آهن

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، در طی دو روز گذشته و امروز با تحلیل و جمع‌بندی برخی اطلاعات و داده‌های رسیده از بازار مقاطع طویل فولادی از لایه‌های مختلف زنجیره تامین دریافتیم که برخی در پی حفظ التهابات به وجود آمده در بازار آهن تا پایان سال هستند. هم اکنون میلگرد آجدار با نرخی معادل 6000 تومان،…

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، در طی دو روز گذشته و امروز با تحلیل و جمع‌بندی برخی اطلاعات و داده‌های رسیده از بازار مقاطع طویل فولادی از لایه‌های مختلف زنجیره تامین دریافتیم که برخی در پی حفظ التهابات به وجود آمده در بازار آهن تا پایان سال هستند.
هم اکنون میلگرد آجدار با نرخی معادل 6000 تومان، به طور محسوسی با کاهش تقاضا در بازار بورس کالا مواجه شده‌است. این طور به نظر می‌رسد که در حال حاضر و در شرایط فعلی بازار به حالت اشباع رسیده و دیگر قادر به ادامه این روند نیست.
گویی در این وضعیت تمامی لایه‌های مختلف زنجیره تامین به طور تقریبی و به شکل یکپارچه هر یک به سهم خود در حال تلاش برای حفظ ادامه التهابات به وجود آمده در بازار هستند تا فعالیت آن‌ها در این روزهای باقیمانده تا پایان سال با توقف مواجه نگردد. حتی تصور این موضوع که روند التهابات به وجود آمده در بازار تا پایان سال ادامه یابد برای بیشتر مبادی غیرقابل تحمل است.
با این حال، ذکر این نکته حائز اهمیت است که امسال بازار شب عید به واسطه تزریق التهابات متوالی زودتر شروع شد و از سوی دیگر با توجه به گزارشات میدانی دریافتی و رصدهای صورت گرفته، تاکید ما همچنان بر این موضوع است که به طور کم سابقه‌ای انبارها مملو از دپوی کالای خریداری شده مازاد هستند و آماده گسیل شدن در بازار مصرف به محض توقف روند افزایشی بوده و قطعا در صورت ورود این کالاها به بازار مصرف، گوی سبقت از مبادی و سرچشمه‌های بانی رشد قیمت گرفته خواهد شد.


برچسب‌ها: