امروز : شنبه 5 مهر 1399

قیمت شمش فولادی : اعلام شد

قیمت انواع ورق آهن : ثابت

قیمت انواع لوله : ثابت

قیمت میلگرد کاوه تیکمه داش : ثابت

قیمت میلگرد راد همدان : 100 تومان نسبت به ساعاتی پیش افزایش

قیمت میلگرد نیشابور : ثابت

قیمت میلگرد حسن رود : 50 تومان افزایش

قیمت میلگرد شاهین بناب : 150 تومان افزایش

قیمت میلگرد اردبیل : 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر : 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد میانه : ثابت

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب : 150 تومان افزایش

قیمت میلگرد فایکو (البرز ایرانیان) : ثابت

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان : 130 تومان افزایش

قیمت میلگرد گلستان : 100 تومان در برخی سایزها افزایش

قیمت میلگرد پرشین فولاد : ثابت

قیمت میلگرد شاهرود : ثابت

قیمت میلگرد سیادن ابهر : 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد راد همدان : 200 تومان افزایش

وضعیت سردرگم بازار فولاد و آهن

1398/08/30 0

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، در روزهای اخیر مبادلات و وضعیت بازار آهن با نوساناتی روبه‌رو شد. تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان برای جلب توجه مشتری، قیمت‌های پایین‌تری را پیشنهاد دادند. برخی از فعالان بازار فولاد معتقدند که بازار سردرگم است و هنوز در رکودی نسبی به سر می‌برد. در حال حاضر در بازار فولاد جو روانی خاصی ایجاد…

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، در روزهای اخیر مبادلات و وضعیت بازار آهن با نوساناتی روبه‌رو شد. تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان برای جلب توجه مشتری، قیمت‌های پایین‌تری را پیشنهاد دادند. برخی از فعالان بازار فولاد معتقدند که بازار سردرگم است و هنوز در رکودی نسبی به سر می‌برد.

در حال حاضر در بازار فولاد جو روانی خاصی ایجاد شده‌است. در ماه مهر و اوایل آبان با رشد قیمت در بازار مواجه بودیم. البته برخی فعالان بازار فولاد و آهن معتقد بودند که روند صعودی قیمت‌ها دوام چندانی نمی‌یابد. با این حال، می‌توان گفت مادامی که تقاضا برای خرید وجود دارد، رشد قیمت نیز امکان‌پذیر است. آمارها حاکی از آن است که هنوز هم با وجود جوی که بر بازار فولاد و آهن حاکم است، جذابیت خرید برای برخی از خریداران و تجار وجود دارد. با این حال به دلیل مشکلات پیش آمده در این روزها مثل شرایط آب و هوایی و روزهای بارانی، تغییر نرخ سوخت و عوامل داخلی دیگر، همچنان بازار و قیمت‌ها در حال نوسان است که شاهد تاثیرات این عوامل در روز گذشته بودیم. افزایش قیمت میلگرد آجدار، تیرآهن و ورق آهن در روز گذشته از جمله تحولاتی بود که بر اثر شرایط محیطی و تغییر نرخ سوخت به وقوع پیوست. با این حال امید است که دولت و کارشناسان حوزه صنعت فولاد با برنامه‌ای مدون و تدابیری سازنده به آرامش بازار فولاد و آهن این روزها کمک قابل توجهی کند.


برچسب‌ها:

نظرات

  • علی اکبری

    این شانسه منه هر وقت یه پروژه دست می گیرم و خرید زیاد دارم نوسان بازار زیاد میشه و قیمت میلگرد بالا میره