امروز : شنبه 18 اردیبهشت 1400

قیمت شمش فولادی:  

ثابت

قیمت انواع لوله:  

ثابت

قیمت انواع ورق آهن:  

200 تومان

کاهش

قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر:  

100تا 200 تومان

کاهش

قیمت میلگرد پرشین فولاد:  

ثابت

قیمت میلگرد ظفر بناب:  

200 تومان

کاهش

قیمت میلگرد معراج البرز گلستان:  

150 تومان

کاهش

قیمت میلگرد آریا ذوب:  

100 تومان

کاهش

قیمت میلگرد هشترود:  

170 تومان

کاهش

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب:  

100 تومان

کاهش

قیمت میلگرد سمنان:  

100 تومان

کاهش

قیمت میلگرد اردبیل:  

ثابت

قیمت میلگرد گلستان:  

ثابت

قیمت میلگرد سیادن ابهر:  

ثابت

قیمت میلگرد کیان کاشان:  

ثابت

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان:  

ثابت

قیمت میلگرد شاهرود:  

ثابت

قیمت میلگرد راد همدان:  

200 تومان

کاهش

وضعیت سردرگم بازار فولاد و آهن

بهناز میرلوحی
آهن ملل 1398/08/30 0
وضعیت سردرگم بازار فولاد و آهن

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، در روزهای اخیر مبادلات و وضعیت بازار آهن با نوساناتی روبه‌رو شد. تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان برای جلب توجه مشتری، قیمت‌های پایین‌تری را پیشنهاد دادند. برخی از فعالان بازار فولاد معتقدند که بازار سردرگم است و هنوز در رکودی نسبی به سر می‌برد. در حال حاضر در بازار فولاد جو روانی خاصی ایجاد…

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، در روزهای اخیر مبادلات و وضعیت بازار آهن با نوساناتی روبه‌رو شد. تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان برای جلب توجه مشتری، قیمت‌های پایین‌تری را پیشنهاد دادند. برخی از فعالان بازار فولاد معتقدند که بازار سردرگم است و هنوز در رکودی نسبی به سر می‌برد.

در حال حاضر در بازار فولاد جو روانی خاصی ایجاد شده‌است. در ماه مهر و اوایل آبان با رشد قیمت در بازار مواجه بودیم. البته برخی فعالان بازار فولاد و آهن معتقد بودند که روند صعودی قیمت‌ها دوام چندانی نمی‌یابد. با این حال، می‌توان گفت مادامی که تقاضا برای خرید وجود دارد، رشد قیمت نیز امکان‌پذیر است. آمارها حاکی از آن است که هنوز هم با وجود جوی که بر بازار فولاد و آهن حاکم است، جذابیت خرید برای برخی از خریداران و تجار وجود دارد. با این حال به دلیل مشکلات پیش آمده در این روزها مثل شرایط آب و هوایی و روزهای بارانی، تغییر نرخ سوخت و عوامل داخلی دیگر، همچنان بازار و قیمت‌ها در حال نوسان است که شاهد تاثیرات این عوامل در روز گذشته بودیم. افزایش قیمت میلگرد آجدار، تیرآهن و ورق آهن در روز گذشته از جمله تحولاتی بود که بر اثر شرایط محیطی و تغییر نرخ سوخت به وقوع پیوست. با این حال امید است که دولت و کارشناسان حوزه صنعت فولاد با برنامه‌ای مدون و تدابیری سازنده به آرامش بازار فولاد و آهن این روزها کمک قابل توجهی کند.

نظرات

  • علی اکبری

    این شانسه منه هر وقت یه پروژه دست می گیرم و خرید زیاد دارم نوسان بازار زیاد میشه و قیمت میلگرد بالا میره