امروز : جمعه 4 تیر 1400

قیمت شمش فولادی:  

اکثر کارخانه ها ثابت و برخی 50 تومان

کاهش

قیمت انواع لوله:  

ثابت

قیمت انواع ورق آهن:  

ثابت

قیمت میلگرد درپاد تبریز:  

ثابت

قیمت میلگرد ظفر بناب:  

ثابت

قیمت میلگرد کاوه تیکمه داش:  

ثابت

قیمت میلگرد آریا ذوب:  

ثابت

قیمت میلگرد آذر فولاد امین:  

ثابت

قیمت میلگرد شاهرود:  

ثابت

قیمت میلگرد سمنان:  

ثابت

قیمت میلگرد کیان کاشان:  

ثابت

قیمت میلگرد راد همدان:  

ثابت

اخبار آهن آلات

افزایش قیمت میلگرد در سایه رکود

بهناز میرلوحی
الهام موسوی 1400/02/27 0
افزایش قیمت میلگرد در سایه رکود

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، با وجود جو رکودی سنگینی که در بازار آهن حکم فرما شده است، اما در روزهای ابتدایی از هفته جاری در بازار آزاد تهران با ثبت نوسانات جدید قیمت میلگرد مواجه شدیم. عوامل افزایشی موثر بر بازار آهن‌آلات توانستند موجب افزایش قیمت محصولات در بازار راکد آهن شوند و همین مسئله موجب شده تا بر سنگینی جو موجود…

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، با وجود جو رکودی سنگینی که در بازار آهن حکم فرما شده است، اما در روزهای ابتدایی از هفته جاری در بازار آزاد تهران با ثبت نوسانات جدید قیمت میلگرد مواجه شدیم.

عوامل افزایشی موثر بر بازار آهن‌آلات توانستند موجب افزایش قیمت محصولات در بازار راکد آهن شوند و همین مسئله موجب شده تا بر سنگینی جو موجود در بازار افزوده شود. بر خلاف شرایط حال حاضر بازار در بخش انتهایی زنجیره فولاد، شاهد رونق در معاملات سنگ آهن در بازار فیزیکی بورس کالا بودیم و در اغلب عرضه های صورت گرفته در این بخش استقبال خوبی صورت گرفت.

در حالی که همچنان در بازار تقاضای سرمایه‌ای دیده نمی‌شود، اما با این حال در اولین روز از هفته جاری، قیمت هر کیلوگرم میلگرد در بازار آزاد تهران به رقم 13900 تومان رسید که رقمی بی‌سابقه محسوب می‌شود. با وضعیتی که بازار به آن دچار شده است، تعیین قیمت پایه شمش و از دیگر سو بازگشت مجدد نرخ ارز به کانال 22 هزار تومانی در روز آغازین هفته موجب شد تا بازار آهن با رشد قیمتی روبه‌رو شود.