امروز : یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

قیمت میلگرد حسن رود:  

ثابت

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان:  

ثابت

قیمت میلگرد گلستان:  

ثابت

قیمت میلگرد شاهین بناب:  

ثابت

قیمت میلگرد میانه:  

120 تومان

افزایش

قیمت میلگرد نیشابور:  

120 تومان

افزایش

قیمت میلگرد آذر فولاد امین:  

ثابت

قیمت میلگرد اردبیل:  

100 تومان

افزایش

قیمت میلگرد آریا ذوب:  

100 تومان

افزایش

قیمت میلگرد هشترود:  

100 تومان در برخی سایزها

افزایش

قیمت میلگرد شاهرود:  

ثابت

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان:  

100 تومان

افزایش

قیمت میلگرد پارس آرمان شفق:  

200 تومان

افزایش

قیمت میلگرد سیادن ابهر:  

150 تا 200 تومان

افزایش

قیمت میلگرد کیان کاشان:  

50 تومان

افزایش

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب:  

100 تومان

افزایش

اخبار آهن آلات

موج تازه رشد قیمت آهن

بهناز میرلوحی
الهام موسوی ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰
موج تازه افزایش قیمت در بازار آهن

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، با وجود اینکه شاهد نبود مشتری در بازار مقاطع هستیم، اما افزایش قیمت، مجددا در بازار آزاد آغاز شده است. بورس کالا همچنان به افزایش قیمت شمش اقدام می کند و موجب آشفتگی در بازار آهن و افزایش قیمت ها می شود. روز گذشته نیز قیمت پایه شمش افزایش داشت و رقابت…

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، با وجود اینکه شاهد نبود مشتری در بازار مقاطع هستیم، اما افزایش قیمت، مجددا در بازار آزاد آغاز شده است. بورس کالا همچنان به افزایش قیمت شمش اقدام می کند و موجب آشفتگی در بازار آهن و افزایش قیمت ها می شود. روز گذشته نیز قیمت پایه شمش افزایش داشت و رقابت ۰/۶ درصدی این محصول در بورس کالا صورت گرفت.
با اینکه قیمت دلار با روند افزایشی در بازه ۲۳ تا ۲۴ هزار تومان در نوسان بود، اما روی قیمت مقاطع چندان تاثیری نداشت. با توجه به افزایشی بودن نرخ شمش در جهان، بورس کالا در نظر دارد تا در جهت مطابقت قیمت های داخلی و خارجی قیمت شمش را به قیمت های جهانی نزدیکتر کند.

از سوی دیگر پیش بینی می شود با توجه به این مسئله که نتایج نهایی مذاکرات برجامی هنوز اعلام نشده است و این موضوع تا چندهفته آینده به طول می انجامد، قیمت ها در بازار همچنان شاهد روندی صعودی باشند.
در تحلیل و بررسی قیمت های روز گذشته بازار آهن شاهد افزایش قیمت میلگرد بودیم؛ تولیدکنندگان این محصول قیمت های اعلامی خود را حدود ۵۰ الی ۱۰۰ تومان افزایش دادند و برخی هم قیمت های خود را اعلام نکردند. در این میان تعدادی از شرکت ها نیز قیمت ها را بدون تغییر اعلام کرده و برخی به اعلام قیمت دوم و افزایش قیمت در دومین اعلامی اقدام کردند.