امروز : جمعه 3 اردیبهشت 1400

قیمت شمش فولادی:  

ثابت

قیمت انواع لوله:  

ثابت

قیمت انواع ورق آهن:  

ثابت

قیمت میلگرد آذر فولاد امین:  

200 تومان

کاهش

قیمت میلگرد شاهین بناب:  

ثابت

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان:  

ثابت

قیمت میلگرد هشترود:  

100 تومان در برخی سایزها

کاهش

قیمت میلگرد امیرآباد:  

ثابت

قیمت میلگرد کیان کاشان:  

ثابت

قیمت میلگرد آریا ذوب:  

200 تومان

کاهش

قیمت میلگرد گلستان:  

ثابت

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب:  

ثابت

قیمت میلگرد ظفر بناب:  

ثابت

قیمت میلگرد میانه:  

ثابت

قیمت میلگرد بردسیر کرمان:  

ثابت

قیمت میلگرد شاهرود:  

ثابت

قیمت میلگرد معراج البرز گلستان:  

ثابت

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان:  

ثابت

قیمت میلگرد سیادن ابهر:  

ثابت

قیمت میلگرد راد همدان:  

ثابت

رسالت مجتمع فولاد مبارکه در تامین نیاز داخلی به ورق خودرو

بهناز میرلوحی
آهن ملل 1398/11/19 0
رسالت فولاد مبارکه در تامین نیاز داخلی به ورق خودرو

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت از شرکت‌های فولاد سفید دشت و ورق خودرو چهارمحال بختیاری بازدید کرد. در جریان این بازدید رحمانی بیان کرد که معمولا اکثر محصولاتی که در فولاد مبارکه و در زیر مجموعه ایمیدرو یعنی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران تولید می‌شود، پیش…

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت از شرکت‌های فولاد سفید دشت و ورق خودرو چهارمحال بختیاری بازدید کرد. در جریان این بازدید رحمانی بیان کرد که معمولا اکثر محصولاتی که در فولاد مبارکه و در زیر مجموعه ایمیدرو یعنی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران تولید می‌شود، پیش از این با واردات تامین می‌شد.
رحمانی تاکید صریح کرد که گروه فولاد مبارکه و ایمیدرو تامین حداکثری بازار داخل و واحدهای مصرف‌کننده داخلی را رسالت خود می‌دانند. به همین ترتیب، این دو مجموعه در راستای رسیدن به هدف تولید و تامین نیاز داخلی اقدام به برنامه‌ریزی‌های خوبی کرده تا بتوانند به هر میزان که قادر هستند نیاز داخلی مصرف‌کنندگان به محصولات فولادی را تامین کنند.
رحمانی در ادامه افزود که حمایت دولت از احداث خط نورد گرم شماره دو فولاد مبارکه و توجه به رونق حداکثری تولید در داخل کشور اهمیت ویژه‌ای در شرایط فعلی دارد. همواره فولاد مبارکه و ایمیدرو با بکار گرفتن تمامی تلاش خود پیگیر پروژه مذکور هستند.
پی رو بازدید وزیر صمت و رئیس هیات عامل سازمان ایمیدرو از خطوط تولید شرکت ورق خودرو بیان کرد که به دلیل پشتیبانی فنی و ویژه فولاد مبارکه، شرکت ورق خودرو در حال پیشرفت است. علاوه بر این، ایمیدرو در همراهی با فولاد مبارکه از توسعه دو مجموعه ورق خودرو و فولاد سفید دشت حمایت می‌کند.
رئیس هیئت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، جناب آقای خداداد غریب‌پور اشاره کرد که تولید گریدهای جدید با بکارگیری برنامه‌ریزی‌های انجام شده در این مجموعه انجام خواهد گرفت.
غریب‌پور در ادامه افزود که پیش‌بینی ما در مورد استفاد از ورق خودرو افزایشی است. دلیل این مسئله را می‌توان نیازمندی روز به روز صنعت خودرو به ورق دانست. وی بیان کرد که از لحاظ رفع این نیاز هیچ مشکلی وجود ندارد، زیرا شرکت مذکور در تولید گریدهای مورد نیاز صنعت خودرو همواره پیشتاز و پیشرو می‌باشد.