امروز : یکشنبه 28 دی 1399

قیمت شمش فولادی:  

اعلام شد

قیمت انواع لوله:  

ثابت

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان در کارخانه:  

100 تا 200 تومان

کاهش

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان درب بنگاه:  

100 تومان

کاهش

قیمت تیرآهن ذوب آهن درب بنگاه:  

50 تا 200 تومان

کاهش

قیمت تیرآهن ذوب آهن در کارخانه:  

100 تا 200 تومان

کاهش

قیمت پروفیل زد:  

ثابت

قیمت قوطی آهن:  

ثابت

قیمت انواع ورق آهن:  

ثابت

قیمت میلگرد آریا ذوب:  

200 تومان

کاهش

قیمت میلگرد درپاد تبریز:  

150 تومان

کاهش

قیمت میلگرد هشترود:  

100 تومان

کاهش

قیمت میلگرد نیشابور:  

50 تومان

کاهش

قیمت میلگرد میانه:  

50 تومان

کاهش

قیمت میلگرد اردبیل:  

250 تومان

کاهش

قیمت میلگرد شاهین بناب:  

ثابت

قیمت میلگرد پرشین فولاد:  

ثابت

قیمت میلگرد حسن رود:  

100 تومان

کاهش

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان:  

300 تومان

کاهش

قیمت میلگرد سمنان:  

100 تا 150 تومان

کاهش

قیمت میلگرد ظفر بناب:  

180 تومان

کاهش

قیمت میلگرد سیادن ابهر:  

200 تومان

کاهش

قیمت میلگرد معراج البرز گلستان:  

200 تا 250 تومان

کاهش

قیمت میلگرد راد همدان:  

ثابت

قیمت میلگرد شاهرود:  

ثابت

قیمت میلگرد کیان کاشان:  

ثابت

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان:  

ثابت

رسالت مجتمع فولاد مبارکه در تامین نیاز داخلی به ورق خودرو

بهناز میرلوحی
آهن ملل 1398/11/19 0
رسالت فولاد مبارکه در تامین نیاز داخلی به ورق خودرو

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت از شرکت‌های فولاد سفید دشت و ورق خودرو چهارمحال بختیاری بازدید کرد. در جریان این بازدید رحمانی بیان کرد که معمولا اکثر محصولاتی که در فولاد مبارکه و در زیر مجموعه ایمیدرو یعنی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران تولید می‌شود، پیش…

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت از شرکت‌های فولاد سفید دشت و ورق خودرو چهارمحال بختیاری بازدید کرد. در جریان این بازدید رحمانی بیان کرد که معمولا اکثر محصولاتی که در فولاد مبارکه و در زیر مجموعه ایمیدرو یعنی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران تولید می‌شود، پیش از این با واردات تامین می‌شد.
رحمانی تاکید صریح کرد که گروه فولاد مبارکه و ایمیدرو تامین حداکثری بازار داخل و واحدهای مصرف‌کننده داخلی را رسالت خود می‌دانند. به همین ترتیب، این دو مجموعه در راستای رسیدن به هدف تولید و تامین نیاز داخلی اقدام به برنامه‌ریزی‌های خوبی کرده تا بتوانند به هر میزان که قادر هستند نیاز داخلی مصرف‌کنندگان به محصولات فولادی را تامین کنند.
رحمانی در ادامه افزود که حمایت دولت از احداث خط نورد گرم شماره دو فولاد مبارکه و توجه به رونق حداکثری تولید در داخل کشور اهمیت ویژه‌ای در شرایط فعلی دارد. همواره فولاد مبارکه و ایمیدرو با بکار گرفتن تمامی تلاش خود پیگیر پروژه مذکور هستند.
پی رو بازدید وزیر صمت و رئیس هیات عامل سازمان ایمیدرو از خطوط تولید شرکت ورق خودرو بیان کرد که به دلیل پشتیبانی فنی و ویژه فولاد مبارکه، شرکت ورق خودرو در حال پیشرفت است. علاوه بر این، ایمیدرو در همراهی با فولاد مبارکه از توسعه دو مجموعه ورق خودرو و فولاد سفید دشت حمایت می‌کند.
رئیس هیئت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، جناب آقای خداداد غریب‌پور اشاره کرد که تولید گریدهای جدید با بکارگیری برنامه‌ریزی‌های انجام شده در این مجموعه انجام خواهد گرفت.
غریب‌پور در ادامه افزود که پیش‌بینی ما در مورد استفاد از ورق خودرو افزایشی است. دلیل این مسئله را می‌توان نیازمندی روز به روز صنعت خودرو به ورق دانست. وی بیان کرد که از لحاظ رفع این نیاز هیچ مشکلی وجود ندارد، زیرا شرکت مذکور در تولید گریدهای مورد نیاز صنعت خودرو همواره پیشتاز و پیشرو می‌باشد.