امروز : سه شنبه 8 مهر 1399

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب : 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد راد همدان : 50 تومان افزایش

تقدیر از فولاد خراسان به جهت رشد در رونق تولید

1398/12/22 0
تقدیر از فولاد خراسان به جهت رشد در رونق تولید - آهن ملل اصفهان

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان در راستای تقدیر از فولاد خراسان، در سال 1368 در منطقه‌ای در شمال غرب شهرستان نیشابور شرکت بزرگی توسط شرکت کوبه استیل ژاپن راه‌اندازی شد. می‌توان گفت که هم اکنون این کارخانه به عنوان قطب سوم فولاد کشور می‌باشد. در واقع می‌توان گفت که شرکت مجتمع فولاد خراسان یکی از سه شرکت‌های…

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان در راستای تقدیر از فولاد خراسان، در سال 1368 در منطقه‌ای در شمال غرب شهرستان نیشابور شرکت بزرگی توسط شرکت کوبه استیل ژاپن راه‌اندازی شد. می‌توان گفت که هم اکنون این کارخانه به عنوان قطب سوم فولاد کشور می‌باشد. در واقع می‌توان گفت که شرکت مجتمع فولاد خراسان یکی از سه شرکت‌های بزرگ تولیدکننده فولاد در ایران است. این مجموعه از 17 واحد مختلف تشکیل شده که 4 واحد احیاء مستقیم، ذوب، ریخته‌گری و نورد به عنوان واحدهای اصلی و بقیه واحدها جانبی و پشتیبانی محسوب می‌گردند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور تقدیرنامه‌ای، از کوشش‌های مدیر عامل و کارکنان خدوم فولاد خراسان به دلیل تاثیر آن‌ها در رشد رونق و ارتقای تولید، تامین مواد اولیه، فروش و صادرات این شرکت سپاس‌گزاری و قدردانی کرد.
محمد شریعتمداری خطاب به مدیر عامل فولاد خراسان در متن تقدیر، از کوشش‌های کارساز مدیر عامل و همکاران فولاد خراسان در ارتقای میزان تولید، فروش و صادرات، تمهید و تامین مواد اولیه و گام برداشتن فولاد خراسان در مسیر توسعه ساخت داخل قدردانی شده و این کوشش‌های کارساز، گواهی بر اهتمام مجتمع فولاد خراسان و مدیر عامل شرکت بر رونق تولید و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و اهداف دولت عنوان شده‌است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خطاب به کسری غفوری نسبت به توفیق روزافزون مدیر عامل مجتمع فولاد خراسان و همکاران در تحقق چشم‌انداز اقتصادی و صنعتی کشور ابراز امیدواری کرده‌است.
در سال 1398 فولاد خراسان علاوه بر تامین میزان قابل‌توجهی از مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز تولیدی، ضمن ارتقای رکورد تولید در نواحی مختلف از قبیل فولادسازی، نورد، آهن اسفنجی و گندله‌سازی، موفق به شکستن رکورد فروش و صادرات شده و در 11 ماهه سال 1398، بیش از 40 درصد از بالاترین نصاب قبلی صادرات خود پیشی گرفته‌است.