امروز : چهارشنبه 8 بهمن 1399

قیمت انواع ورق آهن:  

ثابت و برحی 100 تومان

کاهش

قیمت انواع لوله:  

ثابت

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان در کارخانه:  

50 تا 100 تومان

کاهش

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان درب بنگاه:  

50 تا 200 تومان

کاهش

قیمت تیرآهن ذوب آهن درب بنگاه:  

20 تا 100 هزارتومان

کاهش

قیمت تیرآهن ذوب آهن در کارخانه:  

ثابت

قیمت قوطی آهن:  

ثابت

قیمت پروفیل زد:  

ثابت

قیمت میلگرد آریا ذوب:  

300 تومان

کاهش

قیمت میلگرد هشترود:  

ثابت

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان:  

ثابت

قیمت میلگرد سمنان:  

ثابت

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان:  

ثابت

قیمت میلگرد نیشابور:  

450 تومان

کاهش

قیمت میلگرد میانه:  

550 تومان

کاهش

قیمت میلگرد امیرآباد:  

ثابت

قیمت میلگرد کیان کاشان:  

ثابت

قیمت میلگرد راد همدان:  

ثابت

تقدیر از مجتمع فولاد خراسان به عنوان صادرکننده نمونه

بهناز میرلوحی
آهن ملل 1398/11/26 0
تقدیر از مجتمع فولاد خراسان به عنوان صادرکننده نمونه

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان در راستای تقدیر فولاد خراسان به عنوان صادرکننده نمونه، در پی آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان از مجتمع فولاد خراسان به عنوان برترین صادرکننده نمونه استان خراسان رضوی تقدیر شد. این مراسم در چهارشنبه گذشته در محل سالن همایش‌های اتاق بازرگانی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار خراسان رضوی…

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان در راستای تقدیر فولاد خراسان به عنوان صادرکننده نمونه، در پی آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان از مجتمع فولاد خراسان به عنوان برترین صادرکننده نمونه استان خراسان رضوی تقدیر شد. این مراسم در چهارشنبه گذشته در محل سالن همایش‌های اتاق بازرگانی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار خراسان رضوی و رئیس سازمان توسعه و تجارت ایران برگزار شد.
در این مراسم، با حضور رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاون بازاریابی و فروش مجتمع فولاد خراسان، به نمایندگی از مدیرعامل شرکت، لوح تقدیر و تندیس صادرکننده نمونه را دریافت کرد.
در آیین تجلیل از صادرکنندگان برتر، وزیر صنعت، معدن و تجارت اشاره کرد که با وجود تحریم‌ها، صادرات و تولید فولاد کشور رشد کرد. این رشد به طوری است که در 10 ماه امسال تولید در بیشتر رسته‌ها روند افزایشی داشته‌است. رحمانی در جمع صادرکنندگان و کارآفرینان نمونه استان بیان کرد که بخش تولید با دو بال پرواز می‌کند که یک بال فناوری و بال دیگر صادرات است. علاوه بر این، کشورهایی مسیر توسعه و پیشرفت را طی کرده‌اند که صادرات کالا مخصوصا در زمینه محصولات فولادی را جدی گرفته‌اند.
او در ادامه گفت که امسال وزارت صنعت، معدن و تجارت هفت محور راهبردی را برای توسعه تولید و صادرات در نظر گرفت که یکی از آن‌ها توسعه صادرات است. وی در ادامه گفت که در 10 ماه امسال، صادرات کشور از نظر وزن 18 درصد افزایش داشته که این رقم در خراسان رضوی 21 درصد بوده‌است. وی با اشاره به کاهش صادرات کالا طی این مدت از نظر ارزش، افزود که دلیل این موضوع کاهش 30 درصدی پایه ارزش صادراتی در گمرک است وگرنه افزایش ارزش صادرات نیز با افزایش وزن آن برابر بود.


برچسب‌ها: