امروز : سه شنبه 1 تیر 1400

اخبار آهن آلات

خبرهای خوش مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان

بهناز میرلوحی
آهن ملل 1398/06/04 1
خبرهای خوش مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان

طبق گزارش خبر آهن ملل اصفهان، مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان در طی گفت و گویی اعلام کرد: به زودی مسئله تامین سنگ آهن فولاسازان در داخل کشور با پیگیری‌های انجام شده و همدلی مسئولین دلسوز برطرف خواهد شد. وی در ادامه عنوان کرد که تیم‌های تحقیقاتی باید برنامه‌های مدونی داشته‌باشند و با واحدهای دیگر برای تولید محصولات خاص…

طبق گزارش خبر آهن ملل اصفهان، مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان در طی گفت و گویی اعلام کرد: به زودی مسئله تامین سنگ آهن فولاسازان در داخل کشور با پیگیری‌های انجام شده و همدلی مسئولین دلسوز برطرف خواهد شد. وی در ادامه عنوان کرد که تیم‌های تحقیقاتی باید برنامه‌های مدونی داشته‌باشند و با واحدهای دیگر برای تولید محصولات خاص همکاری کنند. آن‌ها باید با تلاش و پشتکار در اجرای برنامه‌هایی مدون بکوشند تا بتوانند به یک تولید پایدار برسند و خودکفا شوند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که مدیر عامل فولاد مبارکه وجود یک واحد پایلوت در نواحی خاص را برای تولید برخی از محصولات جدید ضروری می‌داند. او معتقد است که باید در کنار تحقیق و مطالعه طرح‌ها و بررسی‌های دقیق در جهتی حرکت کنیم که در ابتدا در پایلوت‌های کوچکتر از خطوط اصلی، محصولات فولادی را تولید کنیم. به این ترتیب، می‌توانیم با صرف هزینه‌ای مناسب در نیروی انسانی، مواد اولیه و وقت به اطلاعاتی مناسب جهت تولید محصولی جدید دست پیدا کنیم.

طبق گزارش آهن ملل اصفهان، مسئله‌ای دیگر که می‌تواند باعث نگرانی شرکت باشد، تامین سنگ آهن، گندله، آهن اسفنجی و میزان موجودی کنستانتره می‌باشد. مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان، جناب آقای مهندس عظیمیان در این رابطه عنوان کردند که این مشکلات به زودی با راه‌کارهایی مناسب حل خواهد شد. در دوره‌ای که کشور در بحران اقتصادی می‌باشد باید همه عوامل با هم متحد شوند و به دور از تعصبات منطقه‌ای در رونق اقتصادی کشور و گشترس تولید همت گمارند. بنابراین، باید از صمیم قلب برای حفظ و ارتقای کشور کمک کنند.

نظرات

  • مانی

    دست به دست هم دهیم میهن خویش را کنیم فولادی امیدوارم