امروز : شنبه 5 مهر 1399

قیمت شمش فولادی : اعلام شد

قیمت انواع ورق آهن : ثابت

قیمت انواع لوله : ثابت

قیمت میلگرد کاوه تیکمه داش : ثابت

قیمت میلگرد راد همدان : 100 تومان نسبت به ساعاتی پیش افزایش

قیمت میلگرد نیشابور : ثابت

قیمت میلگرد حسن رود : 50 تومان افزایش

قیمت میلگرد شاهین بناب : 150 تومان افزایش

قیمت میلگرد اردبیل : 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر : 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد میانه : ثابت

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب : 150 تومان افزایش

قیمت میلگرد فایکو (البرز ایرانیان) : ثابت

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان : 130 تومان افزایش

قیمت میلگرد گلستان : 100 تومان در برخی سایزها افزایش

قیمت میلگرد پرشین فولاد : ثابت

قیمت میلگرد شاهرود : ثابت

قیمت میلگرد سیادن ابهر : 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد راد همدان : 200 تومان افزایش

خبرهای خوش مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان

1398/06/04 1
خبرهای خوش مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان

طبق گزارش خبر آهن ملل اصفهان، مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان در طی گفت و گویی اعلام کرد: به زودی مسئله تامین سنگ آهن فولاسازان در داخل کشور با پیگیری‌های انجام شده و همدلی مسئولین دلسوز برطرف خواهد شد. وی در ادامه عنوان کرد که تیم‌های تحقیقاتی باید برنامه‌های مدونی داشته‌باشند و با واحدهای دیگر برای تولید محصولات خاص…

طبق گزارش خبر آهن ملل اصفهان، مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان در طی گفت و گویی اعلام کرد: به زودی مسئله تامین سنگ آهن فولاسازان در داخل کشور با پیگیری‌های انجام شده و همدلی مسئولین دلسوز برطرف خواهد شد. وی در ادامه عنوان کرد که تیم‌های تحقیقاتی باید برنامه‌های مدونی داشته‌باشند و با واحدهای دیگر برای تولید محصولات خاص همکاری کنند. آن‌ها باید با تلاش و پشتکار در اجرای برنامه‌هایی مدون بکوشند تا بتوانند به یک تولید پایدار برسند و خودکفا شوند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که مدیر عامل فولاد مبارکه وجود یک واحد پایلوت در نواحی خاص را برای تولید برخی از محصولات جدید ضروری می‌داند. او معتقد است که باید در کنار تحقیق و مطالعه طرح‌ها و بررسی‌های دقیق در جهتی حرکت کنیم که در ابتدا در پایلوت‌های کوچکتر از خطوط اصلی، محصولات فولادی را تولید کنیم. به این ترتیب، می‌توانیم با صرف هزینه‌ای مناسب در نیروی انسانی، مواد اولیه و وقت به اطلاعاتی مناسب جهت تولید محصولی جدید دست پیدا کنیم.

طبق گزارش آهن ملل اصفهان، مسئله‌ای دیگر که می‌تواند باعث نگرانی شرکت باشد، تامین سنگ آهن، گندله، آهن اسفنجی و میزان موجودی کنستانتره می‌باشد. مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان، جناب آقای مهندس عظیمیان در این رابطه عنوان کردند که این مشکلات به زودی با راه‌کارهایی مناسب حل خواهد شد. در دوره‌ای که کشور در بحران اقتصادی می‌باشد باید همه عوامل با هم متحد شوند و به دور از تعصبات منطقه‌ای در رونق اقتصادی کشور و گشترس تولید همت گمارند. بنابراین، باید از صمیم قلب برای حفظ و ارتقای کشور کمک کنند.

نظرات

  • مانی

    دست به دست هم دهیم میهن خویش را کنیم فولادی امیدوارم