امروز : جمعه 9 خرداد 1399

قیمت پروفیل درب و پنجره : 100 تومان افزایش

قیمت پروفیل زد : 150 تومان افزایش

قیمت قوطی آهن : 30 تا 100 تومان افزایش

قیمت لوله صنعتی : 150 تومان افزایش

قیمت لوله مبلی : 1000 تومان افزایش

قیمت لوله داربستی : 50 تا 100 تومان افزایش

قیمت لوله گالوانیزه : 200 تومان افزایش

قیمت میلگرد آذر فولاد امین : 50 تومان افزایش

قیمت میلگرد درپاد تبریز : 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد پرشین فولاد : 70 تومان افزایش

قیمت میلگرد نیک صدرا توس : اعلام شد

قیمت میلگرد شاهین بناب : 70 تا 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد نیشابور : 220 تومان افزایش

قیمت میلگرد هشترود : 50 تا 500 تومان افزایش

قیمت میلگرد سمنان : ثابت

قیمت میلگرد گلستان : 50 تا 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب : 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان : 220 تومان افزایش

قیمت میلگرد شاهرود : 100 تومان افزایش افزایش

قیمت میلگرد سیادن ابهر : 150 تا 200 تومان افزایش

قیمت میلگرد راد همدان : 100 تومان افزایش

خبرهای خوش مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان

1398/06/04 1
خبرهای خوش مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان

طبق گزارش خبر آهن ملل اصفهان، مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان در طی گفت و گویی اعلام کرد: به زودی مسئله تامین سنگ آهن فولاسازان در داخل کشور با پیگیری‌های انجام شده و همدلی مسئولین دلسوز برطرف خواهد شد. وی در ادامه عنوان کرد که تیم‌های تحقیقاتی باید برنامه‌های مدونی داشته‌باشند و با واحدهای دیگر برای تولید محصولات خاص…

طبق گزارش خبر آهن ملل اصفهان، مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان در طی گفت و گویی اعلام کرد: به زودی مسئله تامین سنگ آهن فولاسازان در داخل کشور با پیگیری‌های انجام شده و همدلی مسئولین دلسوز برطرف خواهد شد. وی در ادامه عنوان کرد که تیم‌های تحقیقاتی باید برنامه‌های مدونی داشته‌باشند و با واحدهای دیگر برای تولید محصولات خاص همکاری کنند. آن‌ها باید با تلاش و پشتکار در اجرای برنامه‌هایی مدون بکوشند تا بتوانند به یک تولید پایدار برسند و خودکفا شوند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که مدیر عامل فولاد مبارکه وجود یک واحد پایلوت در نواحی خاص را برای تولید برخی از محصولات جدید ضروری می‌داند. او معتقد است که باید در کنار تحقیق و مطالعه طرح‌ها و بررسی‌های دقیق در جهتی حرکت کنیم که در ابتدا در پایلوت‌های کوچکتر از خطوط اصلی، محصولات فولادی را تولید کنیم. به این ترتیب، می‌توانیم با صرف هزینه‌ای مناسب در نیروی انسانی، مواد اولیه و وقت به اطلاعاتی مناسب جهت تولید محصولی جدید دست پیدا کنیم.

طبق گزارش آهن ملل اصفهان، مسئله‌ای دیگر که می‌تواند باعث نگرانی شرکت باشد، تامین سنگ آهن، گندله، آهن اسفنجی و میزان موجودی کنستانتره می‌باشد. مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان، جناب آقای مهندس عظیمیان در این رابطه عنوان کردند که این مشکلات به زودی با راه‌کارهایی مناسب حل خواهد شد. در دوره‌ای که کشور در بحران اقتصادی می‌باشد باید همه عوامل با هم متحد شوند و به دور از تعصبات منطقه‌ای در رونق اقتصادی کشور و گشترس تولید همت گمارند. بنابراین، باید از صمیم قلب برای حفظ و ارتقای کشور کمک کنند.


برچسب‌ها:

نظرات

  • مانی

    دست به دست هم دهیم میهن خویش را کنیم فولادی امیدوارم