امروز : شنبه 5 مهر 1399

قیمت شمش فولادی : اعلام شد

قیمت انواع ورق آهن : ثابت

قیمت انواع لوله : ثابت

قیمت میلگرد کاوه تیکمه داش : ثابت

قیمت میلگرد راد همدان : 100 تومان نسبت به ساعاتی پیش افزایش

قیمت میلگرد نیشابور : ثابت

قیمت میلگرد حسن رود : 50 تومان افزایش

قیمت میلگرد شاهین بناب : 150 تومان افزایش

قیمت میلگرد اردبیل : 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر : 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد میانه : ثابت

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب : 150 تومان افزایش

قیمت میلگرد فایکو (البرز ایرانیان) : ثابت

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان : 130 تومان افزایش

قیمت میلگرد گلستان : 100 تومان در برخی سایزها افزایش

قیمت میلگرد پرشین فولاد : ثابت

قیمت میلگرد شاهرود : ثابت

قیمت میلگرد سیادن ابهر : 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد راد همدان : 200 تومان افزایش

افزایش قیمت‌ها در بازار آهن برخلاف انتظار کارشناسان

1398/08/27 1

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، در روز یکشنبه هفته جاری بازار آهن با نوساناتی روبه‌روشد. قیمت‌ها افزایش یافت و به طور کلی بازار سیر صعودی به خود گرفت. بسیاری از شرکت‌ها از جمله شرکت فولاد مبارکه اصفهان، مجتمع فولاد آلیاژ کیمیا و شرکت ذوب بریس قیمت‌های خود را با رشدی معادل 10 تا 90 تومان برای هر…

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، در روز یکشنبه هفته جاری بازار آهن با نوساناتی روبه‌روشد. قیمت‌ها افزایش یافت و به طور کلی بازار سیر صعودی به خود گرفت. بسیاری از شرکت‌ها از جمله شرکت فولاد مبارکه اصفهان، مجتمع فولاد آلیاژ کیمیا و شرکت ذوب بریس قیمت‌های خود را با رشدی معادل 10 تا 90 تومان برای هر کیلو فولاد ارائه دادند.

در اوایل هفته گذشته در بازار چین قیمت سنگ آهن تا بیش از 80 دلار هم کاهش یافت. قیمت سنگ آهن در اواخر هفته به دلیل افزایش تقاضای فولاد و بهبود خرید سنگ آهن افزایش داشت. در آخر هفته گذشته میانگین قیمت سنگ آهن با خلوص 62 درصد برای هر تن خشک سی اف آر به 83.4 دلار رسید. بسیاری از فعالان در بازار آهن نسبت به رشد قیمت‌ها واکنش نشان دادند. با وجود اینکه انتظار می‌رفت قیمت‌ها در زمستان کمتر شوند، ولی سیری صعودی را طی کردند.

بر طبق بررسی کارشناسان آهن ملل اصفهان، در ترکیه قیمت قراضه آهن وارداتی سنگین کلاس 1 و 2 در هفته گذشته با نوساناتی روبه‌رو بود. قیمت این محصول در ترکیه بالای 260 دلار هر تن سی اف آر بود. بسیاری از کارشناسان معتقدند در صورتی که فروش میلگرد در ترکیه بهبود یابد، ممکن است قیمت قراضه آهن تا 270 دلار نیز بالا برود. با توجه به اینکه در بازار فولاد قیمت‌ها تقریبا نرخ ثابتی را داشته‌اند،قیمتی بالاتر از 265 دلار برای قراضه غیرمنطقی می‌باشد. قیمت قراضه وارداتی کانتینری با خلوص بین 20 تا 80 دلار در شرق آسیا افزایش پیدا کرد. به همین ترتیب، این کالا با قیمت 248 دلار برای هر تن سی اف آر ثبت شد.

 

نظرات

  • شروین

    چرا همیشه می نویسید قیمت آهن آلات صعودیه! خب یه بارم بنویسید نزولیه !!