امروز : شنبه 18 اردیبهشت 1400

قیمت شمش فولادی:  

ثابت

قیمت انواع لوله:  

ثابت

قیمت انواع ورق آهن:  

200 تومان

کاهش

قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر:  

100تا 200 تومان

کاهش

قیمت میلگرد پرشین فولاد:  

ثابت

قیمت میلگرد ظفر بناب:  

200 تومان

کاهش

قیمت میلگرد معراج البرز گلستان:  

150 تومان

کاهش

قیمت میلگرد آریا ذوب:  

100 تومان

کاهش

قیمت میلگرد هشترود:  

170 تومان

کاهش

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب:  

100 تومان

کاهش

قیمت میلگرد سمنان:  

100 تومان

کاهش

قیمت میلگرد اردبیل:  

ثابت

قیمت میلگرد گلستان:  

ثابت

قیمت میلگرد سیادن ابهر:  

ثابت

قیمت میلگرد کیان کاشان:  

ثابت

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان:  

ثابت

قیمت میلگرد شاهرود:  

ثابت

قیمت میلگرد راد همدان:  

200 تومان

کاهش

فولاد سمنان

شرکت نورد گرم سمنان در سال ۱۳۸۳ در ۷ کیلومتری جاده سمنان دامغان، در انتهای شهرک صنعتی شرق تاسیس شد. این کارخانه با ظرفیت سالانه ۲۳۰ هزار نن انواع مقاطع فولادی فعالیت دارد. از اهداف این کارخانه تولید شمش با ظرفیت ۱ میلیون تن در سال می باشد. این کارخانه با اشتغال ۷۰ نفر، توانسته است در راستای شعار اشتغالزایی گام های مهمی بردارد. این کارخانه برای تولید میلگرد از شمش های فولادی ۱۰*۱۰ یا ۱۵*۱۵ استفاده می کند.

محصولات فولاد سمنان

تولیدات این کارخانه انواع میلگرد ساده و آجدار از سایز ۸ تا ۲۵ می باشد. در این صفحه به توضیحات آن ها می پردازیم.

  • میلگرد ساده فولاد سمنان

میلگرد ساده این کارخانه از سایز ۸ تا ۲۵ به صورت شاخه ای عرضه می شود. به میلگرد ساده، آرماتور هم گفته می شود که برای ساختمان سازی و جهت جبران کمبود کشش مقاومتی بتن استفاده می شود. در واقع این نوع میلگرد یک پشتیبان برای بتن می باشد. برای مصارف صنعتی هم برای ساخت خاموت استفاده می شود. میلگردهای با کیفیت بالاتر برای مصارف صنعتی و میلگردهای با کیفیت پایین تر برای مصارف ساختمانی کاربرد دارد. میلگردهای ساده این کارخانه با استاندارد ملی ISIRI 3132 تولید می شوند. ترکیب شیمیایی این میلگردها شامل ۲۴/۰ کربن، ۶۰/۰ سیلیسیم، ۸۵/۰ منگنز، ۰۵۵/۰ فسفر و گوگرد است.

  • میلگرد آجدار فولاد سمنان

میلگرد آجدار این کارخانه با گرید A3 در سایزهای ۸ تا ۲۵ به صورت شاخه ای عرضه می شود. این میلگردها به شکل آجدار جناغی می باشند. آج های این میلگردها به شکل هفت و هشت می باشد. دارای مقاومت تسلیم ۴۰۰۰ و مقاومت کششی ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر می باشد.

این نوع میلگرد به میلگرد ترد شناخته شده است. برای عملیات سیویل صنعتی و ساختمانی مناسب می باشد. از این میلگردها می توان برای مصارف آهنگری و تغییر شکل های فراوان با زوایای تند استفاده کرد. برای ساختمان سازی بیشتر استفاده می شود. برای آرماتورهای طولی در فونداسیون استفاده می شود. ترکیبات شیمیایی این نوع میلگرد شامل ۳۹/۰ کربن، ۶۵/۰ سیلیسیم، ۷۰/۱ منگنز و ۰۵۰/۰ فسفر و گوگرد می باشد.

شرکت آهن ملل نمایندگی فروش فولاد سمنان را دارا می باشد.