امروز : سه شنبه 1 مهر 1399

قیمت میلگرد شاهرود : ثابت

قیمت میلگرد حسن رود : 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد اردبیل : ثابت

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان : 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد سیادن ابهر : با نوسانات قیمت متغیر در هر سایز اعلام شد

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان : ثابت

قیمت میلگرد راد همدان : ثابت

بالا ماندن قیمت بیلت به دنبال رشد تقاضا در عربستان

1398/10/01 بیشتر

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، فعالیت‌های بازار با توجه به نزدیک شدن تعطیلات کریسمس و سال نو میلادی کمتر شد. با این حال، هفته گذشته تمایل به خرید از جانب یک خریدار عربستانی به صادرکننده‌های بیلت کمک کرد که میزان فروش آنان رشد کند. طبق بررسی کارشناسان ما، آخرین قیمت پیشنهادی بیلت سی آی اس 405 تا…

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، فعالیت‌های بازار با توجه به نزدیک شدن تعطیلات کریسمس و سال نو میلادی کمتر شد. با این حال، هفته گذشته تمایل به خرید از جانب یک خریدار عربستانی به صادرکننده‌های بیلت کمک کرد که میزان فروش آنان رشد کند.

طبق بررسی کارشناسان ما، آخرین قیمت پیشنهادی بیلت سی آی اس 405 تا 420 دلار هر تن فوب برای حمل فوریه است. این رنج قیمت برای تقاضا بیلت مشابه به هفته گذشته بوده‌است. یک خریدار عربستانی در هفته گذشته 95 هزار تن بیلت اوکراین و روسیه را با قیمت 410 دلار هر تن فوب خرید کرد. البته این قیمت برای تقاضا بیلت با منگنز بالا بود که معادل قیمت پایه 405 دلار است. اکثریت خریداران در بازارهای دیگر، آمادگی معامله در بازارهایی در بالاتر از بازه قیمت 395 تا 400 دلار هر تن فوب را نداشتند. شواهد موجود در بازار حاکی از آن است که تا حدی بازار ضعیف‌تر شده‌است.

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، بازار قراضه آهن کشور ترکیه در سکوت است. در واقع هم اکنون قیمت‌ها در ثبات می‌باشند. خریداران و فروشندگان در حال بررسی روند بازار برای روزهای آینده می‌باشند.

میانگین قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 با خلوص 20-80 وارداتی 300 دلار برای هر تن سی اف آر ثبت شده و هنوز معامله جدیدی در روزهای گذشته نهایی نشده‌است. با اینکه هم اکنون بازار آرام گرفته‌است، برخی هنوز منتظر افت قیمت‌ها هستند. آنان معتقدند که پس از تعطیلات باید منتظر افت قیمت بود. برخی نیز بر این باورند که قیمت‌ها کاهش پیدا نخواهند کرد.

شنیده‌ها حاکی از آن بوده که قیمت‌هایی نظیر 300 دلار نیز در بازار پیشنهاد شده که خریداری نداشته‌است.


برچسب‌ها:

نظرات

 • ارشیا رشیدی

  شما صادرات بیلت هم انجام میدید؟ شرایط صادرات بیلت چیه؟

  • مدیر سایت

   جناب رشیدی عزیز
   جهت ارتباط با کارشناسان ما در واحد فروش شمش فولادی، می‌توانید همه‌روزه از ساعت 09:00 الی 17:00 با شماره 03137736660 داخلی 130 تماس بگیرید.