امروز : چهارشنبه 12 آذر 1399

قیمت میلگرد نیک صدرا توس:  

90 تومان

افزایش

قیمت میلگرد سرمد ابرکوه:  

اعلام شد

قیمت میلگرد ارگ تبریز:  

اعلام شد

قیمت میلگرد فایکو (البرز ایرانیان):  

50 تومان

افزایش

قیمت میلگرد گلستان:  

ثابت

قیمت میلگرد پرشین فولاد:  

ثابت

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان:  

ثابت

قیمت میلگرد نیشابور:  

100 تومان

افزایش

قیمت میلگرد میانه:  

50 تومان

افزایش

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان:  

100 تومان

افزایش

قیمت میلگرد سیادن ابهر:  

100 تا 200 تومان

افزایش

قیمت میلگرد هشترود:  

ثابت

قیمت میلگرد کیان کاشان:  

ثابت

قیمت میلگرد درپاد تبریز:  

ثابت

قیمت میلگرد اردبیل:  

ثابت

قیمت میلگرد امیرآباد:  

150 تا 250 تومان

کاهش

قیمت میلگرد راد همدان:  

120 تومان

افزایش

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب:  

100تومان

افزایش

قیمت میلگرد سمنان:  

ثابت

قیمت میلگرد آریا ذوب:  

ثابت

قیمت میلگرد شاهرود:  

100 تومان

افزایش

قیمت میلگرد معراج البرز گلستان:  

100 تومان

افزایش

قیمت میلگرد شاهین بناب:  

50 تومان

افزایش

قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر:  

100 تا 200 تومان

افزایش

بهره‌برداری از واحد اگلومراسیون مجتمع فولاد زرند ایرانیان

بهناز میرلوحی
آهن ملل 1398/12/21 0

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان در راستای واحد اگلومراسیون مجتمع فولاد زرند ایرانیان، صنعت فولاد یکی از بنیان‌های مهم اقتصاد در هر کشوری محسوب می‌شود. میزان صنعتی بودن هر کشور را می‌توان با استفاده از مصرف سرانه فولاد ارزیابی کرد. در همین راستا شرکت‌های فولادی بسیاری در کشور ما راه‌اندازی شده‌است. شرکت فولاد زرند ایرانیان در سال…

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان در راستای واحد اگلومراسیون مجتمع فولاد زرند ایرانیان، صنعت فولاد یکی از بنیان‌های مهم اقتصاد در هر کشوری محسوب می‌شود. میزان صنعتی بودن هر کشور را می‌توان با استفاده از مصرف سرانه فولاد ارزیابی کرد.
در همین راستا شرکت‌های فولادی بسیاری در کشور ما راه‌اندازی شده‌است. شرکت فولاد زرند ایرانیان در سال 1387 با سرمایه‌گذاری شرکت هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه تاسیس شد.

این مجتمع یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های شرکت میدکو است که توانسته با تولید 1.7 میلیون تن فولاد گام بزرگی در راستای پیشرفت صنعت فولاد کشور بردارد.

بهره‌برداری از واحد اگلومیراسیون شرکت فولاد زرند ایرانیان با حضور برخی از فعالان صنعت فولاد آغاز شد. این رخداد با حضور مدیر عامل شرکت میدکو، دکتر پورمند و با ارتباط تلفنی با دکتر قاسمی مدیر عامل بانک پاسارگاد و همچنین با حضور مدیرعامل فولاد زرند ایرانیان، فرماندار، رئیس دادگستری و دادستان زرند به وقوع پیوست.
جناب آقای مجید قاسمی در طی یک تماس تلفنی از به سرانجام رسیدن این رویداد تقدیر و تشکر کرد. فرماندار شهرستان زرند جناب آقای مهندس صادق‌زاده نیز در این مراسم حضور یافت و از مدیران گروه مالی پاسارگاد و هلدینگ میدکو قدردانی کرد.
وی در طی این گفت و گو افزود که شما مردان بی‌ادعا و مخلصی هستید که در جبهه اقتصادی مبارزه می‌کنید. او در ادامه افزود که شما سلیمانی‌های اقتصادی این کشور هستید که با تلاش شما در راستای اقتصاد می‌توانیم در جهان سربلند باشیم. حجت‌الاسلام محمدی، رئیس دادگستری شهرستان زرند نیز در این مراسم بیان کرد که در جریان نیروی استخدامی و بومی شرکت فولاد زرند ایرانیان هستم و می‌دانم که این شرکت بالغ بر 7 هزار نفر اشتغال‌زایی کرده و قطعا شاهد کاهش پرونده‌های جزایی خواهیم بود. بر اساس گفته‌های وی، امروز هر چه در بحث اقتصاد تلاش کنیم و اشتغال‌زایی برای جوانان فراهم کنیم شاهد کاهش آمار ورودی پرونده‌ها در حوزه‌های قضایی خواهیم بود. وی در ادامه افزود که بر خود واجب می‌دانم از تمامی افرادی که در جبهه اقتصادی درخشیدند و در مقابل تحریم‌ها ایستادگی کردند تشکر و قدردانی کنم.


برچسب‌ها: