شرکت فولاد امیرکبیر خزر در سال 80 در استان گیلان در شهرک صنعتی رشت با هدف تامین بخشی از نیازهای داخلی کشور تاسیس شد. این کارخانه با ظرفیت سالانه 500 هزار تن تولید میلگرد فولادی آغاز به کارکرد. 400 نفر نیروی انسانی در این کارخانه مشغول به کار هستند. در سال 90 موفق به اخذ گواهینامه 2008  9001 ISO ،  2004: ISO14001 و 18001 :2007 OHSAS شد.

در سال 90 اقدام به راه اندازی خط جدیدی با نام توسعه میلگرد فولادی آجدار با ظرفیت 250 هزار تن در سال شد. در این خط تولید انواع میلگرد فولادی در سایزهای 8 تا 32 با انواع گرید A1، A2، A3 و A4 انجام می شود. با احتساب نیروهای مشغول به کار در این خط، تعداد نیروهای انسانی مشغول به کار در این کارخانه به 600 نفر نیروی مستقیم و 3000 نفر نیروی انسانی غیر مستقیم می باشد. این واحد تولیدی، علاوه بر بالا بردن حجم تولیدات فولادی، توانسته گام مهمی را در ایجاد اشتغال محلی بردارد.

این کارخانه در بازارهای جهانی فعالیت دارد و صادرات خود را با کشور افغانستان شروع کرد. در سال های اخیر فعالیت خود را گسترش داده و به کشورهای دیگر همکاری دارد.

فولاد امیرکبیر خزر - آهن ملل اصفهان

محصولات شرکت فولاد امیر کبیر خزر

محصولات این کارخانه شامل میلگردهای آجدار از گرید A2 , A3 و A4 سایزهای 8 تا 32 می باشد. دسته بندی محصولات کارخانه به شکل زیر می باشد.

  • میلگرد ساده با مشخصه ساده ۲۴۰ و حداقل استحکام ۲۴۰ و حداقل کشش ۳۶۰
  • میلگرد آجدار مارپیچ با مشخصه آج ۳۴۰ دارای حداقل استحکام ۳۴۰ و حداقل کشش ۵۰۰
  • میلگرد آجدار جناغی با مشخصه آج ۴۲۰ دارای حداقل ۴۲۰ تا ۵۴۵ و حداقل کشش ۶۰۰
  • آجدار مرکب با مشخصه آج ۵۰۰ دارای حداقل تسلیم ۵۰۰ و استحکام کششی ۶۵۰

برای سفارش میلگرد می توانید به لینک روبرو مراجعه نمایید:   قیمت میلگرد فولاد امیرکبیر خزر

گواهینامه‌های دریافتی توسط فولاد امیرکبیر خزر

گالری تصاویر فولاد امیرکبیر خزر

  • بازرگانی آهن ملل اصفهان
  • کانال تلگرام آهن ملل اصفهان , قیمت لحظه ای آهن و میلگرد , نوسانات بازار آهن , تحلیل و پیش بینی بازار آهن