امروز : جمعه 15 اسفند 1399

قیمت شمش فولادی:  

ثابت

قیمت انواع ورق آهن:  

ثابت

قیمت انواع لوله:  

ثابت

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان:  

ثابت

قیمت میلگرد امیرآباد:  

ثابت

قیمت میلگرد ظفر بناب:  

ثابت

قیمت میلگرد میانه:  

ثابت

قیمت میلگرد جهان فولاد غرب:  

ثابت

قیمت میلگرد شاهین بناب:  

ثابت

قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر:  

ثابت

قیمت میلگرد سمنان:  

ثابت

قیمت میلگرد آذر فولاد امین:  

ثابت

قیمت میلگرد بردسیر کرمان:  

ثابت

قیمت میلگرد کاوه تیکمه داش:  

ثابت

قیمت میلگرد اردبیل:  

ثابت

قیمت میلگرد هشترود:  

100 تومان

کاهش

قیمت میلگرد معراج البرز گلستان:  

ثابت

قیمت میلگرد آریا ذوب:  

ثابت

قیمت میلگرد شاهرود:  

ثابت

قیمت میلگرد گلستان:  

ثابت

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب:  

ثابت

قیمت میلگرد کیان کاشان:  

ثابت

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان:  

ثابت

قیمت میلگرد راد همدان:  

ثابت

قیمت میلگرد سیادن ابهر:  

ثابت

چشم‌انداز آتی محصولات فولاد مبارکه در بازارهای صادراتی

بهناز میرلوحی
آهن ملل 1398/10/09 0

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، در طی نشستی، محمود اکبری، معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه در مورد تولید این شرکت در سال جاری اشاره کرد که از حدود 5 میلیون و 180 هزار تن تولید، در حدود 4 میلیون و 180 هزار تن در بازار داخلی و 1 میلیون تن نیز در بازارهای صادراتی عرضه…

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، در طی نشستی، محمود اکبری، معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه در مورد تولید این شرکت در سال جاری اشاره کرد که از حدود 5 میلیون و 180 هزار تن تولید، در حدود 4 میلیون و 180 هزار تن در بازار داخلی و 1 میلیون تن نیز در بازارهای صادراتی عرضه شده‌است.

طبق گزارش ماین نیوز، اکبری در ادامه افزود که تولید فولاد مبارکه در سال جاری همچنان ادامه دارد. در طی هشت ماه سال جاری در حدود 5 میلیون و 180 هزار تن تولید داشته‌ایم. از این حجم تولید حدود 4 میلیون و 180 هزار تن در بازار داخلی و بقیه در بازار صادراتی تزریق شده‌است که این روند ادامه می‌یابد.

او اشاره کرد که تا پایان سال جاری عرضه فولاد مبارکه در بازار داخلی و جهانی به بالای 2.7 میلیون تن می‌رسد که این عدد حاکی از رکوردی بی‌سابقه می‌باشد. ‎او این میزان از صادرات را در صورتی امکان‌پذیر می‌داند که با همین روند ادامه دهیم و در موجودی سنگ‌آهن خود با مشکل و کمبود مواجه نگردیم.

آمارها حاکی از آن دارند که فولاد مبارکه در حوزه عرضه محصولات فولادی خاص بهتر از سال‌های اخیر عمل کرده‌است. این شرکت در تولید محصولات گرم به سمت تولید محصولات با ضخامت پایین رفته‌است. در سبد فولاد مبارکه از سایز 5.1 تا 16 میلی‌متر موجود می‌باشد. در واقع می‌توان گفت که شرکت فولاد مبارکه در تولید این محصولات خودکفا می‌باشد و به همین ترتیب، هیچ کالایی در محدوده تولیدات آن به کشور وارد نخواهد شد. در صورت بکارگیری تمامی تلاش و همت این مجموعه و حمایت دولت، تولید مقاطع فولادی رشد می‌یابد و در سال‌های آتی میزان عرضه محصولات فولاد مبارکه در بازارهای صادراتی رونق می‌گیرد.

نظرات

دیدگاه ها بسته شده اند.