امروز : شنبه 18 اردیبهشت 1400

قیمت شمش فولادی:  

ثابت

قیمت انواع لوله:  

ثابت

قیمت انواع ورق آهن:  

200 تومان

کاهش

قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر:  

100تا 200 تومان

کاهش

قیمت میلگرد پرشین فولاد:  

ثابت

قیمت میلگرد ظفر بناب:  

200 تومان

کاهش

قیمت میلگرد معراج البرز گلستان:  

150 تومان

کاهش

قیمت میلگرد آریا ذوب:  

100 تومان

کاهش

قیمت میلگرد هشترود:  

170 تومان

کاهش

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب:  

100 تومان

کاهش

قیمت میلگرد سمنان:  

100 تومان

کاهش

قیمت میلگرد اردبیل:  

ثابت

قیمت میلگرد گلستان:  

ثابت

قیمت میلگرد سیادن ابهر:  

ثابت

قیمت میلگرد کیان کاشان:  

ثابت

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان:  

ثابت

قیمت میلگرد شاهرود:  

ثابت

قیمت میلگرد راد همدان:  

200 تومان

کاهش

رشد بالغ بر یک میلیون تن کلاف گرم

بهناز میرلوحی
آهن ملل 1398/12/10 0
رشد بالغ بر یک میلیون تن کلاف گرم

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، در سال رونق تولید و در یازده ماه منتهی به بهمن‌ماه سال جاری، همت، تلاش و همدلی کارکنان مجتمع فولاد سبا باعث رشد تولید کلاف گرم در این مجتمع در حدود 1 میلیون و 239 هزار تن شد. بر مبنای نقلی از مجتمع فولاد مبارکه، مدیر مجتمع فولاد سبا این خبر را…

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، در سال رونق تولید و در یازده ماه منتهی به بهمنماه سال جاری، همت، تلاش و همدلی کارکنان مجتمع فولاد سبا باعث رشد تولید کلاف گرم در این مجتمع در حدود 1 میلیون و 239 هزار تن شد.
بر مبنای نقلی از مجتمع فولاد مبارکه، مدیر مجتمع فولاد سبا این خبر را اعلام و از عملکرد کارکنان این مجتمع قدردانی و تشکر کرد. علاوه بر این، مصطفی عطایی‌پور، مدیر این مجموعه افزود که این رکورد نسب به مدت مشابه سال قبل رشد 11.7 درصدی داشته‌است. وی همچنین اشاره کرد که از این میزان تولید کلاف، در حدود 80 درصد آن به ورق با ضخامت 2 میلی‌متر با کیفیت بالا اختصاص می‌یابد. ورق‌های با ضخامت 2 میلی‌متر از جمله کاربردی‌ترین محصولات هستند که در تولید لوله و پروفیل در کشور کابرد زیادی دارند.
جناب عطایی‌پور بیان کرد که با توجه به اینکه در سال اخیر، میزان تولید در مجتمع فولاد سبا در حدود 1 میلیون و 194 هزار و 600 تن بوده‌است. وی افزود که با وجود محدودیت‌هایی که تامین مواد اولیه، قطعات و متریال مصرفی باکیفیت در تمامی خطوط، این حجم از تولید حاصل شده‌است.
مدیر مجتمع فولاد سبا تاکید کرد که مهمترین دلایل ثبت این رکورد، تلاش حداکثری مدیریت و کارکنان این مجتمع، تامین حداکثری مواد اولیه و قطعات، بهرهگیری از تجارب ارزشمند گذشته، افزایش سرعت تولید در خطوط مختلف تولید از جمله فولادسازی، ریختهگری و نورد گرم و همچنین کاهش توقفات اضطراری و افزایش کیفیت آهن اسفنجی تولیدشده در این مجتمع می‌باشد.
مدیر کارخانه فولاد سبا در بخش دیگری از بیانات خود افزود که از آمادهسازی فعالیتهای نوسازی اتوماسیون نورد گرم و ریختهگری و همچنین از آمادهسازی عملیات نصب قفسه هفتم نورد گرم سبا در آینده نزدیک خبر داد.
وی در بخش پایانی سخنان خود ضمن قدردانی از تلاش کارکنان و حمایتهای مدیریت ارشد فولاد مبارکه اظهار امیدواری کرد. امید است که در ادامه این روند موفقیتآمیز همچنان شاهد تثبیت شرایط موجود خطوط تولید و دستیابی به اهداف از پیش تعیینشده در مجتمع فولاد سبا باشیم و دولت نیز کمال تلاش خود را در حمایت از این مجموعه به کار بگیرد.