امروز : چهارشنبه 13 اسفند 1399

قیمت میلگرد کاوه تیکمه داش:  

ثابت

قیمت میلگرد پرشین فولاد:  

ثابت

قیمت میلگرد میانه:  

100 تومان

کاهش

قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر:  

50 تا 120 تومان

کاهش

قیمت میلگرد آذر فولاد امین:  

ثابت

قیمت میلگرد جهان فولاد غرب:  

ثابت

قیمت میلگرد قزوین:  

ثابت

قیمت میلگرد پارس آرمان شفق:  

ثابت

قیمت میلگرد فایکو (البرز ایرانیان):  

80 تومان

کاهش

قیمت میلگرد خرمدشت تاکستان:  

ثابت

قیمت میلگرد بردسیر کرمان:  

ثابت

قیمت میلگرد درپاد تبریز:  

ثابت

قیمت میلگرد هشترود:  

ثابت

قیمت میلگرد سیادن ابهر:  

ثابت

قیمت میلگرد شاهین بناب:  

ثابت

قیمت میلگرد گلستان:  

ثابت

قیمت میلگرد شاهرود:  

50 تومان

افزایش

قیمت میلگرد حسن رود:  

ثابت

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان:  

ثابت

قیمت میلگرد سمنان:  

ثابت

قیمت میلگرد ظفر بناب:  

ثابت

قیمت میلگرد امیرآباد:  

100 تا 250 تومان

کاهش

قیمت میلگرد اردبیل:  

ثابت

قیمت میلگرد کیان کاشان:  

ثابت

قیمت میلگرد آریا ذوب:  

ثابت

قیمت میلگرد معراج البرز گلستان:  

ثابت

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب:  

ثابت

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان:  

ثابت

قیمت میلگرد راد همدان:  

ثابت

رشد بالغ بر یک میلیون تن کلاف گرم

بهناز میرلوحی
آهن ملل 1398/12/10 0
رشد بالغ بر یک میلیون تن کلاف گرم - آهن ملل اصفهان

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، در سال رونق تولید و در یازده ماه منتهی به بهمن‌ماه سال جاری، همت، تلاش و همدلی کارکنان مجتمع فولاد سبا باعث رشد تولید کلاف گرم در این مجتمع در حدود 1 میلیون و 239 هزار تن شد. بر مبنای نقلی از مجتمع فولاد مبارکه، مدیر مجتمع فولاد سبا این خبر را…

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، در سال رونق تولید و در یازده ماه منتهی به بهمنماه سال جاری، همت، تلاش و همدلی کارکنان مجتمع فولاد سبا باعث رشد تولید کلاف گرم در این مجتمع در حدود 1 میلیون و 239 هزار تن شد.
بر مبنای نقلی از مجتمع فولاد مبارکه، مدیر مجتمع فولاد سبا این خبر را اعلام و از عملکرد کارکنان این مجتمع قدردانی و تشکر کرد. علاوه بر این، مصطفی عطایی‌پور، مدیر این مجموعه افزود که این رکورد نسب به مدت مشابه سال قبل رشد 11.7 درصدی داشته‌است. وی همچنین اشاره کرد که از این میزان تولید کلاف، در حدود 80 درصد آن به ورق با ضخامت 2 میلی‌متر با کیفیت بالا اختصاص می‌یابد. ورق‌های با ضخامت 2 میلی‌متر از جمله کاربردی‌ترین محصولات هستند که در تولید لوله و پروفیل در کشور کابرد زیادی دارند.
جناب عطایی‌پور بیان کرد که با توجه به اینکه در سال اخیر، میزان تولید در مجتمع فولاد سبا در حدود 1 میلیون و 194 هزار و 600 تن بوده‌است. وی افزود که با وجود محدودیت‌هایی که تامین مواد اولیه، قطعات و متریال مصرفی باکیفیت در تمامی خطوط، این حجم از تولید حاصل شده‌است.
مدیر مجتمع فولاد سبا تاکید کرد که مهمترین دلایل ثبت این رکورد، تلاش حداکثری مدیریت و کارکنان این مجتمع، تامین حداکثری مواد اولیه و قطعات، بهرهگیری از تجارب ارزشمند گذشته، افزایش سرعت تولید در خطوط مختلف تولید از جمله فولادسازی، ریختهگری و نورد گرم و همچنین کاهش توقفات اضطراری و افزایش کیفیت آهن اسفنجی تولیدشده در این مجتمع می‌باشد.
مدیر کارخانه فولاد سبا در بخش دیگری از بیانات خود افزود که از آمادهسازی فعالیتهای نوسازی اتوماسیون نورد گرم و ریختهگری و همچنین از آمادهسازی عملیات نصب قفسه هفتم نورد گرم سبا در آینده نزدیک خبر داد.
وی در بخش پایانی سخنان خود ضمن قدردانی از تلاش کارکنان و حمایتهای مدیریت ارشد فولاد مبارکه اظهار امیدواری کرد. امید است که در ادامه این روند موفقیتآمیز همچنان شاهد تثبیت شرایط موجود خطوط تولید و دستیابی به اهداف از پیش تعیینشده در مجتمع فولاد سبا باشیم و دولت نیز کمال تلاش خود را در حمایت از این مجموعه به کار بگیرد.

نظرات

دیدگاه ها بسته شده اند.