امروز : جمعه 14 آذر 1399

قیمت شمش فولادی:  

ثابت

قیمت ورق سیاه فولاد سبا:  

ثابت

قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه:  

ثابت

قیمت تیرآهن ذوب آهن در کارخانه:  

ثابت

قیمت تیرآهن ذوب آهن درب بنگاه:  

ثابت

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان در کارخانه:  

ثابت

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان درب بنگاه:  

ثابت

قیمت میلگرد خرمدشت تاکستان:  

ثابت

قیمت میلگرد شاهین بناب:  

ثابت

قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر:  

100 تومان

کاهش

قیمت میلگرد آذر فولاد امین:  

ثابت

قیمت میلگرد سرمد ابرکوه:  

ثابت

قیمت میلگرد گلستان:  

100 تا 200 تومان

کاهش

قیمت میلگرد پرشین فولاد:  

ثابت

قیمت میلگرد نیشابور:  

ثابت

قیمت میلگرد میانه:  

ثابت

قیمت میلگرد شاهرود:  

ثابت

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان:  

200 تومان

افزایش

قیمت میلگرد هشترود:  

ثابت

قیمت میلگرد معراج البرز گلستان:  

ثابت

قیمت میلگرد درپاد تبریز:  

100 تومان

ثابت

قیمت میلگرد فایکو (البرز ایرانیان):  

100 تومان

افزایش

قیمت میلگرد اردبیل:  

ثابت

قیمت میلگرد امیرآباد:  

300 تومان

کاهش

قیمت میلگرد سیادن ابهر:  

ثابت

قیمت میلگرد راد همدان:  

ثابت

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب:  

ثابت

قیمت میلگرد سمنان:  

ثابت

قیمت میلگرد آریا ذوب:  

ثابت

قیمت میلگرد کیان کاشان:  

ثابت

رشد بالغ بر یک میلیون تن کلاف گرم

بهناز میرلوحی
آهن ملل 1398/12/10 0
رشد بالغ بر یک میلیون تن کلاف گرم - آهن ملل اصفهان

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، در سال رونق تولید و در یازده ماه منتهی به بهمن‌ماه سال جاری، همت، تلاش و همدلی کارکنان مجتمع فولاد سبا باعث رشد تولید کلاف گرم در این مجتمع در حدود 1 میلیون و 239 هزار تن شد. بر مبنای نقلی از مجتمع فولاد مبارکه، مدیر مجتمع فولاد سبا این خبر را…

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، در سال رونق تولید و در یازده ماه منتهی به بهمنماه سال جاری، همت، تلاش و همدلی کارکنان مجتمع فولاد سبا باعث رشد تولید کلاف گرم در این مجتمع در حدود 1 میلیون و 239 هزار تن شد.
بر مبنای نقلی از مجتمع فولاد مبارکه، مدیر مجتمع فولاد سبا این خبر را اعلام و از عملکرد کارکنان این مجتمع قدردانی و تشکر کرد. علاوه بر این، مصطفی عطایی‌پور، مدیر این مجموعه افزود که این رکورد نسب به مدت مشابه سال قبل رشد 11.7 درصدی داشته‌است. وی همچنین اشاره کرد که از این میزان تولید کلاف، در حدود 80 درصد آن به ورق با ضخامت 2 میلی‌متر با کیفیت بالا اختصاص می‌یابد. ورق‌های با ضخامت 2 میلی‌متر از جمله کاربردی‌ترین محصولات هستند که در تولید لوله و پروفیل در کشور کابرد زیادی دارند.
جناب عطایی‌پور بیان کرد که با توجه به اینکه در سال اخیر، میزان تولید در مجتمع فولاد سبا در حدود 1 میلیون و 194 هزار و 600 تن بوده‌است. وی افزود که با وجود محدودیت‌هایی که تامین مواد اولیه، قطعات و متریال مصرفی باکیفیت در تمامی خطوط، این حجم از تولید حاصل شده‌است.
مدیر مجتمع فولاد سبا تاکید کرد که مهمترین دلایل ثبت این رکورد، تلاش حداکثری مدیریت و کارکنان این مجتمع، تامین حداکثری مواد اولیه و قطعات، بهرهگیری از تجارب ارزشمند گذشته، افزایش سرعت تولید در خطوط مختلف تولید از جمله فولادسازی، ریختهگری و نورد گرم و همچنین کاهش توقفات اضطراری و افزایش کیفیت آهن اسفنجی تولیدشده در این مجتمع می‌باشد.
مدیر کارخانه فولاد سبا در بخش دیگری از بیانات خود افزود که از آمادهسازی فعالیتهای نوسازی اتوماسیون نورد گرم و ریختهگری و همچنین از آمادهسازی عملیات نصب قفسه هفتم نورد گرم سبا در آینده نزدیک خبر داد.
وی در بخش پایانی سخنان خود ضمن قدردانی از تلاش کارکنان و حمایتهای مدیریت ارشد فولاد مبارکه اظهار امیدواری کرد. امید است که در ادامه این روند موفقیتآمیز همچنان شاهد تثبیت شرایط موجود خطوط تولید و دستیابی به اهداف از پیش تعیینشده در مجتمع فولاد سبا باشیم و دولت نیز کمال تلاش خود را در حمایت از این مجموعه به کار بگیرد.