امروز : چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

قیمت شمش فولادی:  

150 تومان

کاهش

قیمت انواع ورق آهن:  

ثابت

قیمت انواع لوله:  

ثابت و برخی 200 تومان

کاهش

قیمت میلگرد بردسیر کرمان:  

50 تومان

افزایش

قیمت میلگرد پارس آرمان شفق:  

100 تومان در برخی سایزها

کاهش

قیمت میلگرد پرشین فولاد:  

300 تومان

کاهش

قیمت میلگرد سیادن ابهر:  

200 تومان در برخی سایزها

کاهش

قیمت میلگرد آذر فولاد امین:  

ثابت

قیمت میلگرد کاوه تیکمه داش:  

ثابت

قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر:  

50 تا 150 تومان در برخی سایزها

کاهش

قیمت میلگرد درپاد تبریز:  

ثابت

قیمت میلگرد میانه:  

ثابت

قیمت میلگرد نیشابور:  

ثابت

قیمت میلگرد آریا ذوب:  

100 تومان در برخی سایزها

کاهش

قیمت میلگرد ظفر بناب:  

ثابت

قیمت میلگرد خرمدشت تاکستان:  

ثابت

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان:  

ثابت

قیمت میلگرد حسن رود:  

ثابت

قیمت میلگرد گلستان:  

ثابت

قیمت میلگرد هشترود:  

150 تومان در برخی سایزها

کاهش

قیمت میلگرد کیان کاشان:  

ثابت

قیمت میلگرد سمنان:  

ثابت

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب:  

ثابت

قیمت میلگرد راد همدان:  

ثابت

اخبار آهن آلات

بازار داغ ورق آهن این روزها

بهناز میرلوحی
الهام موسوی ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ۰
بازار داغ ورق آهن این روزها

 بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، طبق آمار های ارسالی حوزه ورق از سراسر کشور در هفته گذشته، قیمت ورق گرم ضخامت ۲ میلی متر روز شنبه در اصفهان ۹۵۰۰۰ ریال و در اهواز ۹۳۰۰۰ ریال بود که تا آخر هفته در اصفهان به ۹۷۰۰۰ ریال رسید ولی در اهواز موجود نبود و با توجه به روند صعودی قیمت ارز کارشناسان…

 بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، طبق آمار های ارسالی حوزه ورق از سراسر کشور در هفته گذشته، قیمت ورق گرم ضخامت ۲ میلی متر روز شنبه در اصفهان ۹۵۰۰۰ ریال و در اهواز ۹۳۰۰۰ ریال بود که تا آخر هفته در اصفهان به ۹۷۰۰۰ ریال رسید ولی در اهواز موجود نبود و با توجه به روند صعودی قیمت ارز کارشناسان بر این باورند که افزایش قیمت ورق گرم دور از انتظار نمی باشد.

ورق مبارکه ضخامت ۳ تا ۱۵ میلی متر روز شنبه ۹۵۱۱۳ ریال قیمت داشت که تا چهارشنبه تقریباً ثابت ماند با توجه به کاهش قیمت ورق ضخامت ۱۲ و ۱۵ میلیمتر میانگین قیمت روز چهارشنبه به ۹۴۸۷۵ ریال رسید.

فولاد مبارکه در هفته گذشته شروع به عرضه وسیع ورق در بورس فلزات کرد و با ثبات قیمت حجم وسیعی از ورق های گروه B و C  را عرضه نمود. این امر به آرامش بازار ورق کمک کرد اما مهمترین عامل ثبات بازار ورق به نظر می رسد تفاهم بین کارخانه ها و وزات صمت باشد. ورق کاویان نیز در هفته گذشته بازار آرامی را پشت سر گذاشت و با اندکی افت قیمت روبرو شد که میانگین قیمت ان در روز شنبه که ۹۵۲۵۰ ریال بود که در روز های آتی به ۹۴۵۰۰ ریال کاهش یافت. ورق های اکسین نیز تجربه ورق های کاویان را پشت سر گذاشتند و از میانگین قیمت ۱۱۹۳۷۵ ریال به ۱۱۷۲۵۰ ریال کاهش را تجربه نمودند. 

ورق سرد در هفته ی گذشته با افت قیمت روبرو بود و میانگین قیمت آن در  روز شنبه ۱۶۷۰۴۵ ریال و در روز چهارشنبه به ۱۶۶۳۶۴ ریال کاهش یافت. علت این امر کاهش قیمت ورق ۱ میلیمتر به بالا بود که در واقع متاثر از پایین آمدن قیمت ورق گرم است. ورق گالوانیزه روندی مشابه ورق های دیگر را طی کرد و از ۱۴۷۶۲۰ ریال به ۱۴۶۴۰۰ ریال کاهش یافت که علت اصلی این افت قیمت پایین آمدن قیمت ورق گرم بود.