امروز : چهارشنبه 9 مهر 1399

قیمت شمش فولادی : اعلام شد

قیمت انواع ورق آهن : با نوسانات قیمت متغیر اعلام شد

قیمت تیرآهن ذوب آهن درب بنگاه : 20 تا 100 هزار تومان تنها در برخی سایزها افزایش

قیمت قوطی آهن : 700 تا 800 تومان افزایش

قیمت میلگرد سیادن ابهر : 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد پرشین فولاد : ثابت

قیمت میلگرد حسن رود : 50 تومان افزایش

قیمت میلگرد گلستان : 50 تومان افزایش

قیمت میلگرد شاهرود : 250 تومان افزایش

قیمت میلگرد ظفر بناب : 230 تومان افزایش

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان : 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد آریا ذوب : ثابت

قیمت میلگرد معراج البرز گلستان : 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد اردبیل : 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب : 50 تومان افزایش

قیمت میلگرد راد همدان : 70 تومان افزایش

بازار داغ ورق آهن این روزها

1399/03/25 0
بازار داغ ورق آهن این روزها

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، طبق آمار های ارسالی حوزه ورق از سراسر کشور در هفته گذشته، قیمت ورق گرم ضخامت ۲ میلی متر روز شنبه در اصفهان ۹۵۰۰۰ ریال و در اهواز ۹۳۰۰۰ ریال بود که تا آخر هفته در اصفهان به ۹۷۰۰۰ ریال رسید ولی در اهواز موجود نبود و با توجه به روند صعودی قیمت ارز کارشناسان…

 بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، طبق آمار های ارسالی حوزه ورق از سراسر کشور در هفته گذشته، قیمت ورق گرم ضخامت ۲ میلی متر روز شنبه در اصفهان ۹۵۰۰۰ ریال و در اهواز ۹۳۰۰۰ ریال بود که تا آخر هفته در اصفهان به ۹۷۰۰۰ ریال رسید ولی در اهواز موجود نبود و با توجه به روند صعودی قیمت ارز کارشناسان بر این باورند که افزایش قیمت ورق گرم دور از انتظار نمی باشد.

ورق های مبارکه ضخامت ۳ تا ۱۵ میلی متر روز شنبه ۹۵۱۱۳ ریال قیمت داشت که تا چهارشنبه تقریباً ثابت ماند با توجه به کاهش قیمت ورق ضخامت ۱۲ و ۱۵ میلیمتر میانگین قیمت روز چهارشنبه به ۹۴۸۷۵ ریال رسید.

فولاد مبارکه در هفته گذشته شروع به عرضه وسیع ورق در بورس فلزات کرد و با ثبات قیمت حجم وسیعی از ورق های گروه B و C  را عرضه نمود. این امر به آرامش بازار ورق کمک کرد اما مهمترین عامل ثبات بازار ورق به نظر می رسد تفاهم بین کارخانه ها و وزات صمت باشد. ورق کاویان نیز در هفته گذشته بازار آرامی را پشت سر گذاشت و با اندکی افت قیمت روبرو شد که میانگین قیمت ان در روز شنبه که ۹۵۲۵۰ ریال بود که در روز های آتی به ۹۴۵۰۰ ریال کاهش یافت. ورق های اکسین نیز تجربه ورق های کاویان را پشت سر گذاشتند و از میانگین قیمت ۱۱۹۳۷۵ ریال به ۱۱۷۲۵۰ ریال کاهش را تجربه نمودند.

ورق سرد در هفته ی گذشته با افت قیمت روبرو بود و میانگین قیمت آن در  روز شنبه ۱۶۷۰۴۵ ریال و در روز چهارشنبه به ۱۶۶۳۶۴ ریال کاهش یافت. علت این امر کاهش قیمت ورق ۱ میلیمتر به بالا بود که در واقع متاثر از پایین آمدن قیمت ورق گرم است. ورق گالوانیزه روندی مشابه ورق های دیگر را طی کرد و از ۱۴۷۶۲۰ ریال به ۱۴۶۴۰۰ ریال کاهش یافت که علت اصلی این افت قیمت پایین آمدن قیمت ورق گرم بود.