شرکت نورد گرم سمنان در سال 1383 در 7 کیلومتری جاده سمنان دامغان، در انتهای شهرک صنعتی شرق تاسیس شد. این کارخانه با ظرفیت سالانه 230 هزار نن انواع مقاطع فولادی فعالیت دارد. از اهداف این کارخانه تولید شمش با ظرفیت 1 میلیون تن در سال می باشد. این کارخانه با اشتغال 70 نفر، توانسته است در راستای شعار اشتغالزایی گام های مهمی بردارد. این کارخانه برای تولید میلگرد از شمش های 10*10 یا 15*15 استفاده می کند.

فولاد سمنان - آهن ملل اصفهان

محصولات فولاد سمنان

تولیدات این کارخانه انواع میلگرد ساده و آجدار از سایز 8 تا 25 می باشد. در این صفحه به توضیحات آن ها می پردازیم.

  • میلگرد ساده فولاد سمنان

میلگرد ساده این کارخانه از سایز 8 تا 25 به صورت شاخه ای عرضه می شود. به میلگرد ساده، آرماتور هم گفته می شود که برای ساختمان سازی و جهت جبران کمبود کشش مقاومتی بتن استفاده می شود. در واقع این نوع میلگرد یک پشتیبان برای بتن می باشد. برای مصارف صنعتی هم برای ساخت خاموت استفاده می شود. میلگردهای با کیفیت بالاتر برای مصارف صنعتی و میلگردهای با کیفیت پایین تر برای مصارف ساختمانی کاربرد دارد. میلگردهای ساده این کارخانه با استاندارد ملی ISIRI 3132 تولید می شوند. ترکیب شیمیایی این میلگردها شامل ۲۴/۰ کربن، ۶۰/۰ سیلیسیم، ۸۵/۰ منگنز، ۰۵۵/۰ فسفر و گوگرد است.

  • میلگرد آجدار فولاد سمنان

میلگرد آجدار این کارخانه با گرید A3 در سایزهای 8 تا 25 به صورت شاخه ای عرضه می شود. این میلگردها به شکل آجدار جناغی می باشند. آج های این میلگردها به شکل هفت و هشت می باشد. دارای مقاومت تسلیم 4000 و مقاومت کششی 6000 کیلوگرم بر سانتی متر می باشد.

این نوع میلگرد به میلگرد ترد شناخته شده است. برای عملیات سیویل صنعتی و ساختمانی مناسب می باشد. از این میلگردها می توان برای مصارف آهنگری و تغییر شکل های فراوان با زوایای تند استفاده کرد. برای ساختمان سازی بیشتر استفاده می شود. برای آرماتورهای طولی در فونداسیون استفاده می شود. ترکیبات شیمیایی این نوع میلگرد شامل ۳۹/۰ کربن، ۶۵/۰ سیلیسیم، ۷۰/۱ منگنز و ۰۵۰/۰ فسفر و گوگرد می باشد.
برای سفارش میلگرد می توانید به لینک روبرو مراجعه نمایید:   قیمت میلگرد فولاد سمنان

 

پروانه کاربرد علامت استاندارد فولاد سمنان

گالری تصاویر فولاد سمنان

  • بازرگانی آهن ملل اصفهان
  • آدرس فولاد سمنان

    سمنان – کیلومتر7 جاده سمنان_دامغان – بعد از پلیس راه – انتهای شهرک صنعتی شرق – خیابان ایثار

  • کانال تلگرام آهن ملل اصفهان , قیمت لحظه ای آهن و میلگرد , نوسانات بازار آهن , تحلیل و پیش بینی بازار آهن