امروز : جمعه 4 تیر 1400

قیمت شمش فولادی:  

اکثر کارخانه ها ثابت و برخی 50 تومان

کاهش

قیمت انواع لوله:  

ثابت

قیمت انواع ورق آهن:  

ثابت

قیمت میلگرد درپاد تبریز:  

ثابت

قیمت میلگرد ظفر بناب:  

ثابت

قیمت میلگرد کاوه تیکمه داش:  

ثابت

قیمت میلگرد آریا ذوب:  

ثابت

قیمت میلگرد آذر فولاد امین:  

ثابت

قیمت میلگرد شاهرود:  

ثابت

قیمت میلگرد سمنان:  

ثابت

قیمت میلگرد کیان کاشان:  

ثابت

قیمت میلگرد راد همدان:  

ثابت

اخبار آهن آلات

تحرکات قیمتی در بازار آهن

بهناز میرلوحی
الهام موسوی 1400/03/02 0
تحرکات قیمتی در بازار آهن

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، با اینکه بازار داخلی همچنان گرفتار رکود است و همچنین میزان عرضه از تقاضا بالاتر است، اما در طرف تقاضا در بورس کالا با بهبود نسبی روند موجود مواجه بودیم. از محصولات طویل فولادی عرضه شده در بورس کالا، ۶۶ درصد به فروش رسید و شمش فولادی که در بورس عرضه شده بود حدود ۸۷ درصد…

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، با اینکه بازار داخلی همچنان گرفتار رکود است و همچنین میزان عرضه از تقاضا بالاتر است، اما در طرف تقاضا در بورس کالا با بهبود نسبی روند موجود مواجه بودیم.

از محصولات طویل فولادی عرضه شده در بورس کالا، ۶۶ درصد به فروش رسید و شمش فولادی که در بورس عرضه شده بود حدود ۸۷ درصد مورد معامله قرار گرفت.

طی هفته گذشته آمار منتشر شده از معاملات صورت گرفته میلگرد در بورس کالا حاکی از آن است که، این محصول با متوسط قیمت ۱۲ هزار و ۹۶۴ تومان به ازای هر کیلوگرم و بدون درنظر گرفتن مالیات بر ارزش افزوده مورد معامله قرار گرفت. در معاملات صورت گرفته شاهد افزایش ۴۱۳ تومانی قیمت میانگین موزون میلگرد به ازای هر کیلوگرم یا به عبارت دیگر افزایش ۳/۲۹ درصدی به نسبت مدت زمان هفته‌ای که به ۲۴ اردیبهشت ختم می‌شد، بودیم.