امروز : چهارشنبه 25 تیر 1399

قیمت میلگرد ارگ تبریز : اعلام شد

قیمت میلگرد آذر فولاد امین : ثابت

قیمت میلگرد میانه : اعلام شد

قیمت میلگرد نیشابور : ثابت

قیمت میلگرد شاهین بناب : 50 تومان افزایش

قیمت میلگرد هشترود : 300 تومان افزایش

قیمت میلگرد فایکو (البرز ایرانیان) : 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد سمنان : ثابت

قیمت میلگرد گلستان : ثابت

قیمت میلگرد شاهرود : 50 تومان افزایش

قیمت میلگرد سیادن ابهر : ثابت

قیمت میلگرد پرشین فولاد : ثابت

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب : ثابت

قیمت میلگرد راد همدان : ثابت

بازار امروز قراضه آهن , میلگرد و سنگ آهن

1398/08/01 1
بازار امروز سنگ آهن , قراضه آهن و میلگرد - آهن ملل اصفهان

طبق گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، امروز در بازار ترکیه قیمت قراضه آهن وارداتی افزایش یافت. معمولا، آهن قراضه‌ای که در ترکیه مورد استفاده و تجارت قرار می گیرد، باید حاوی حداقل ۸۰ درصد آهن باشد. در این بازار آشفته میزان زیادی از میلگرد به فروش رسید و این مسئله، تقاضای قراضه را بهبود بخشید. این محصول بین 243…

طبق گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، امروز در بازار ترکیه قیمت قراضه آهن وارداتی افزایش یافت. معمولا، آهن قراضه‌ای که در ترکیه مورد استفاده و تجارت قرار می گیرد، باید حاوی حداقل ۸۰ درصد آهن باشد. در این بازار آشفته میزان زیادی از میلگرد به فروش رسید و این مسئله، تقاضای قراضه را بهبود بخشید. این محصول بین 243 تا 245 دلار هر تن سی اف آر قیمت‌گذاری و خریده شد.

بنا بر گزارش واحد خبر آهن ملل، در سپتامبر قیمت قراضه به پایین‌ترین حد خود رسیده بود، اما هم اکنون هر تن به قیمت 20 دلار افزایش داشته است. عاملی که به کاهش قیمت قراضه کمک کرد، محدودیت عرضه و بهبود تقاضا در بازارهای صادرات بود.

طبق بررسی کارشناسان ما، هم اکنون در چین آخرین قیمت سنگ آهن وارداتی با خلوص 62 درصد، حدود 95 سنت رشد کرد و به قیمت 86 دلار فروخته شد.

قرارداد سوآپ در نوامبر نیز حدود 1.3 دلار افزایش پیدا کرده و هر تن خشک سی اف آر 83.55 دلار شده است. در این روزها مصرف‌کننده‌ها تمایل دارند موجودی سنگ آهن خود را افزایش ندهند. فعالان صنعت فولاد نیز بر این باورند که به زودی قیمت‌ها ثابت خواهند شد. امید است که دولت ساز و کار اثربخشی برای نوسانات بازار ارائه دهد.

 


برچسب‌ها:

نظرات

  • عبدالهی

    سلام فکر میکنم بعد از یک کاهش قیمت زیاد یه افزایش قیمت چشمگیری در راه داشته باشیم