امروز : شنبه 5 مهر 1399

قیمت شمش فولادی : اعلام شد

قیمت انواع ورق آهن : ثابت

قیمت انواع لوله : ثابت

قیمت میلگرد کاوه تیکمه داش : ثابت

قیمت میلگرد راد همدان : 100 تومان نسبت به ساعاتی پیش افزایش

قیمت میلگرد نیشابور : ثابت

قیمت میلگرد حسن رود : 50 تومان افزایش

قیمت میلگرد شاهین بناب : 150 تومان افزایش

قیمت میلگرد اردبیل : 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر : 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد میانه : ثابت

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب : 150 تومان افزایش

قیمت میلگرد فایکو (البرز ایرانیان) : ثابت

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان : 130 تومان افزایش

قیمت میلگرد گلستان : 100 تومان در برخی سایزها افزایش

قیمت میلگرد پرشین فولاد : ثابت

قیمت میلگرد شاهرود : ثابت

قیمت میلگرد سیادن ابهر : 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد راد همدان : 200 تومان افزایش

ثبات بازار ورق چین

1398/08/08 1

طبق بررسی تحلیگران آهن ملل اصفهان، در بازار داخلی چین هم اکنون قیمت ورق گرم نوسان زیادی نداشته‌است. قیمت این کالا بین 495 تا 498 دلار هر تن درب کارخانه می‌باشد. در این روزها حجم معاملات در بازار چین متوسط گزارش شده‌است. از دو هفته قبل تا کنون پیشنهادات قیمت کمتری اعلام شده و در نتیجه معاملات بیشتری صورت گرفته‌است.…

طبق بررسی تحلیگران آهن ملل اصفهان، در بازار داخلی چین هم اکنون قیمت ورق گرم نوسان زیادی نداشته‌است. قیمت این کالا بین 495 تا 498 دلار هر تن درب کارخانه می‌باشد. در این روزها حجم معاملات در بازار چین متوسط گزارش شده‌است. از دو هفته قبل تا کنون پیشنهادات قیمت کمتری اعلام شده و در نتیجه معاملات بیشتری صورت گرفته‌است. در حال حاضر بازار تقاضا دارای ثبات است، اما پیش‌بینی می‌شود که با نزدیک شدن به روزهای سرد سال این میزان تقاضا کاهش یابد.

متوسط قیمت ورق چین در بازار صادرات حدود 3 دلار افزایش یافته‌ و قیمت نهایی این کالا 430 دلار هر تن فوب اعلام شده‌است. ورق چین هم اکنون در بازار صادرات خریدار ندارد، زیرا قیمت این ورق نسبت به ورق بازارهای دیگر گران‌تر است. لازم است که فولادسازان چین نسبت به بازار داخلی خود توجه بیشتری کنند.

طبق بررسی‌های آهن ملل اصفهان، به دلیل پیش فروش سهم زیادی از تولیدات نوامبر، تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان مقاطع فولادی قیمت‌های خود را افزایش دادند، در صورتی که خریدارن قادر به پذیرش این افزایش قیمت نمی‌باشند.

قیمت نهایی اسلب بین 375 تا 380 دلار هر تن فوب گزارش شده‌است، اما کسی با این قیمت خریدار این کالا نیست. قیمت گذشته این کالا بین 365 تا 375 دلار هر تن فوب دریای سیاه بوده‌است. در بازار ترکیه اسلب سی آی اس با قیمت کمتری معامله می‌شود. قیمت این کالا در این کشور 350 تا 355 دلار هر تن فوب می‌باشد. علاوه بر این، در آسیا اسلب با قیمت بین 375 تا 380 دلار هر تن سی اف آر است.

 


برچسب‌ها:,

نظرات

  • شایان

    سلام پس چرا با کاهش تقاضا باز هم افزایش قیمت داریم. مگر وقتی تقاضا کم میشه قیمت ها هم پایین نمیاد؟