کارخانه کیان ابهر با نام تجاری شرکت کیان فولاد ابهر در سال 1394 شروع به کار کرد. این کارخانه با هدف ایجاد اشتغال و رفع مشکلات واحدهای صنعتی احداث شد. ظرفیت تولید این کارخانه 200 هزار تن در ابتدای کار در نظر گرفته شد.

با هدف ایجاد اشتغال و رفع مشکل واحد های صنعتی با به کار گیری ۱۱۲ نفر پرسنل متخصص در این حوزه و همچنین با سرمایه گذاری ۳۴۰ میلیارد ریال فعالیت خود را در تولید میله و میلگرد آغاز کرد. این مجموعه با مدیریت جناب آقای محمدرضا سلطانی از شهریور ماه سال ۱۳۹۴ با در نظر گرفتن ظرفیت تولیدی ۲۰۰ هزار تن با توجه به اشتغال زائی ۱۱۲ نفردر حوزه تولید میلگرد آجدار آغاز به کار کرد و تاکنون با توسعه تولیدات خود در انواع مختلف میلگرد به فعالیت خود ادامه داده است.

کیان فولاد ابهر - آهن ملل اصفهان

محصولات کارخانه کیان فولاد ابهر

تولیدات این مجتمع، انواع میلگرد A2 و A3 میباشد. تولیدات به صورت کلاف و شاخه ای و از جنس فولاد کم آلیاژی و ساده کربنی می باشد. تولیدات مطابق با استاندارد ملی ایران 3132 می باشد.

تولیدات این کارخانه برای سازه های که باید دچار تغییر شکل شوند مناسب نمی باشد. آج ها به صورت جناغی هفت و هشت می باشند. طول هر شاخ 12 متر می باشد. انجام عملیات جوشکاری روی این محصولات ممنوع می باشد. طریقه شناسایی میلگردهای این مجموعه علامت حک شده KFA می باشد.
برای سفارش میلگرد می توانید به لینک روبرو مراجعه نمایید:   قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر

گالری تصاویر کیان فولاد ابهر

  • بازرگانی آهن ملل اصفهان
  • آدرس کیان فولاد ابهر

    زنجان، شهرستان ابهر، شهرک صنعتی شریف ابهر، نبش پارس حیات، خیابان دوم، شرکت کیان فولاد ابهر
  • کانال تلگرام آهن ملل اصفهان , قیمت لحظه ای آهن و میلگرد , نوسانات بازار آهن , تحلیل و پیش بینی بازار آهن