صنایع نور فولاد گلستان در۵ کیلومتری جاده مینودشت به سمت گنبد احداث شده است. تجهیزات این کارخانه در سال 1375 در قالب قراردادی با شرکتی ایتالیایی ساخته شد. این کارخانه در سال 1381 به ثبت رسید و در سال 1389 پس از سال ها تلاش بی وقفه به عنوان یکی از بزرگترین کارخانه های نورد فولاد در شمال کشور به بهره برداری رسید. در این کارخانه تلاش بر این است که همواره بهترین امکانات جهت تولید محصولات با کیفیت فراهم گردد. هدف از ساخت این کارخانه تولید انواع میلگرد و کلاف برای دستیابی به بازارهای داخلی و خارجی بود. این کارخانه با ظرفیت تولید سالانه 340 تن در سال، اشتغال 150 نفر به صورت مستقیم را فراهم کرده است. این کارخانه، از لحاظ موقعیت جغرافیایی و هزینه حمل و نقل برای مصرف کنندگانی که در شمال و شمال شرق ایران ساکن هستند مناسب و به صرفه است.

نورد فولاد گلستان - آهن ملل اصفهان

محصولات کارخانه صنایع نورد فولاد گلستان

  • میلگرد ساده شاخه به قطر های 8 الی 28 میلیمتر
  • میلگرد آج دار به صورت شاخه ای از قطر ۸ تا ۲۸ میلی متر
  • کلاف ساده و آجدار از قطر 5/5 تا 14 میلیمتر

برای سفارش میلگرد می توانید به لینک روبرو مراجعه نمایید:   قیمت میلگرد صنایع نورد فولاد گلستان

در هر کشوری محصولات فولادی مطابق با استاندارد ویژه ای تولید می شوند. در این کارخانه میلگردهای ساده به صورت صاف با مقاومت کششی 2400 و 3600، میلگردهای آجدار که به صورت آج 340 و مقاومت کششی 3400 و 5000، میلگردهای آجدار جناغی با مقاومت کششی 4000 و 6000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع به تولید می رسند. قطر میلگردها متفاوت می باشد. هر کارخانه مطابق با استانداردهای خاص خود سایزبندی ها را انجام می دهد و محصولات را به بازار عرضه می نماید. میلگردهای این کارخانه در قطرهای 5.5 تا 28 در بازار موجود است.

واحد کنترل کیفی محصولات فولاد گلستان

این کارخانه دارای کنترل کیفی و آزمایشگاه هایی برای بررسی و آنالیز محصولات می باشد. محصولات پس از بیرون آمدن از خط تولید توسط بازرسین فنی ارزیابی شده و نمونه هایی برای بررسی و آنالیز محصولات از نظر خواص فیزیکی و شیمیایی به واحدهای کنترل کیفی ارسال می شوند. گزارشات این واحد همراه با محصولات به خریداران ارائه می شود. پلاک هایی به محصولات نصب می شود که در آن اطلاعاتی نظیر سایز، گرید، طول و … نوشته شده است.

  • بازرگانی آهن ملل اصفهان
  • کانال تلگرام آهن ملل اصفهان , قیمت لحظه ای آهن و میلگرد , نوسانات بازار آهن , تحلیل و پیش بینی بازار آهن