کارخانه نورد ایوان غرب در سال ۱۳۸۷ شهر ایوان استان ایلام تاسیس شد. این کارخانه با ظرفیت سالانه 150 هزار تن میلگرد آجدار فولادی آغاز به کار کرد. این کارخانه با اشتغال 60 نفر از اهالی بومی این منطقه به صورت مستقیم و 200 نفر به صورت غیر مستقیم، مشغول به فعالیت می باشد. فاز دوم این مجموعه در حال راه اندازی می باشد و در آینده امید آن می رود که تا 200 نفر مشغول به کار باشند. از مشکلات این کارخانه می توان به کمبود نقدینگی و کاهش ظرفیت تولیدی اشاره کرد. از مزایای این کارخانه می توان به نزدیک بودن به بازار هدف و کاهش هزینه ها اشاره کرد.

مجتمع فولاد نورد ایوان غرب - آهن ملل اصفهان

محصولات کارخانه نورد ایوان غرب

شرکت تولیدی نورد ایوان غرب به منظور تامین مصالح ساختمانی برای کل کشور اقدام به تولید انواع میلگرد آجدار با گرید A3 به روش نورد گرم در سایزهای ۱۴ تا ۲۰ میلیمتر کرده است. این نوع میلگرد با صفت مشخه آج ۴۰۰ از نوع آجدار جناغی است که با ظاهر هفت و هشت خود در استحکام و تقویت بتن نقش بسزایی دارد.

میزان تنش جاری در میلگردارآجدار با کیفیت A3 به میزان ۴۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع بوده و میزان تنش گسیختگی آن ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع است. شایان ذکر است که این نوع میلگرد به دلیل تردی و شکنندگی برای موارد جوشکاری و سوراخکاری مناسب نیست و میزان انعطاف پذیری آن پایین است.
برای سفارش میلگرد می توانید به لینک روبرو مراجعه نمایید:   قیمت میلگرد نورد ایوان غرب

  • بازرگانی آهن ملل اصفهان
  • کانال تلگرام آهن ملل اصفهان , قیمت لحظه ای آهن و میلگرد , نوسانات بازار آهن , تحلیل و پیش بینی بازار آهن