شرکت قائم پروفیل رازی از شرکت های زیرمجموعه شرکت جهان پروفیل پارس می باشد. این کارخانه در سال 1387 در شهرک صنعتی رازی در اصفهان تاسیس شد. این مجتمع در دو فاز فعالیت دارد. فاز اول، خط تولید نورد سرد می باشد که در سال 1390 به بهره برداری رسید. فاز اول شامل 4 خط تولید لوله و پروفیل 2 و 3 اینچ و یک دستگاه قیچی جهت برش ورق از ضخامت 1 الی 6 میلیمتر می باشد. فاز دوم مجموعه شامل خط تولید نورد گرم می باشد. این فاز در سال 1391 شروع و در سال 1395 به بهره برداری رسید. در این خط تولید از مواد اولیه شمش 150*150 میلیمتر به طول شش متر استفاده می شود.داستفاده از آزمایشگاه های مجهز و بکارگیری نیروهای متخصص باعث تولید محصولات با کیفیت در این کارخانه شده است.

فولاد قائم پروفیل رازی (شهرضا) - آهن ملل اصفهان

محصولات قائم پروفیل رازی (شهرضا)

تولیدات این کارخانه عبارتند از:

  • میلگرد آجدار A2
  • میلگرد آجدار A3
  • میلگرد آجدار A4

میلگردهای این کارخانه از سایز 8 تا 40 میلیمتر مطابق با استانداردهای بین المللی تولید می شود. در حال حاضر با تولید 1200 تن میلگرد در روز سهم قابل توجهی در تامین بازار فولاد کشور را دارد. علاوه بر فروش داخلی به کشورهای ترکمنستان، تاجیکستان، پاکستان، افغانستان، ترکیه، سوریه و لبنان صادرات دارد.
برای سفارش میلگرد می توانید به لینک روبرو مراجعه نمایید:   قیمت میلگرد فولاد قائم پروفیل رازی

  • لوله و پروفیل

لوله و پروفیل شامل قوطی مربعی شکل، قوطی مستطیل شکل و لوله از سایز 8 الی 16 میلیمتر عرضه می شود. ضخامت این محصولات متنوع می باشد و از سایز 0.8 الی 8 میلیمتر است که کاربرد وسیعی در صنعت و ساختمان دارد. این کارخانه تولیدات خود را با به روزترین تجهیزات و با کیفیت ترین مواد اولیه و از کارخانجات معتبر مانند فولاد مبارکه تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماید.
برای سفارش لوله و پروفیل می توانید به لینک روبرو مراجعه نمایید:   قیمت لوله و پروفیل فولاد قائم پروفیل رازی

پروانه کاربرد علامت استاندارد فولاد قائم پروفیل رازی (شهرضا)

گواهینامه قائم پروفیل رازی - آهن ملل اصفهان
  • بازرگانی آهن ملل اصفهان
  • کانال تلگرام آهن ملل اصفهان , قیمت لحظه ای آهن و میلگرد , نوسانات بازار آهن , تحلیل و پیش بینی بازار آهن