مجتمع فولاد گیلان، واقع در شهرک صنعتی رشت، به عنوان بزرگترین تولید کننده فولاد کشور واقع در شهرک صنعتی رشت، به عنوان بزرگ ترین تولید کننده فولاد کشور، در سال 82 آغاز به کار کرد. در حال حاضر ظرفیت این کارخانه، تولید سالانه 2.5 میلیون تن محصولات نورد گرم، از جمله ورق سیاه، و 500 هزار تن محصولات نورد سرد می باشد.
این کارخانه با استفاده از متخصصین صنعت فولاد و نیروی کار با تجربه و با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات صنعتی، بخش قابل توجهی از نیاز کشور به محصولات فولادی را برطرف کرده است. محصولات نورد گرم مجتمع این مجتمع مواد اولیه صنایعی مانند ساختمان سازی، شهر سازی و عمران، پتروشیمی، نفت و گاز، خودروسازی، تولید مخازن پر فشار و … را تأمین می کند.
این شرکت زمینه کار و اشتغال را برای بیش از 1200 نفر از هموطنان فراهم کرده است . محصولات نورد گرم این شرکت، مواد اولیه مورد نیاز در زمینه هایی مانند ساختمان سازی، خودرو سازی ، نفت و گاز و پتروشیمی را تأمین می کند.

فولاد حسن رود گیلان - آهن ملل اصفهان

محصولات نورد گرم فولاد گیلان

محصولات نورد گرم این شرکت، مواد اولیه مورد نیاز در زمینه هایی مانند ساختمان سازی، خودرو سازی ، نفت و گاز و پتروشیمی را تأمین می کند.

محصولات نورد سرد فولاد گیلان

از جمله محصولات نورد سرد فولاد گیلان می توان از ورق روغنی ، ورق های کربن متوسط تا بالا، ورق ضد زنگ و ضد اسید، ورق قلع اندود و فولاد کم کربن با استحکام کششی بالا را نام برد. ورق های نورد سرد، پس از پروسه نورد، جهت تمیزکاری از خط شستشوی الکترولیتی و جهت اصلاح ناصافی های احتمالی از خط کشش و اصلاح کلاف، عبور کرده و به این صورت محصول نهایی، به صورت کویل ورق تمیز کاری شده و کاملا مسطح و یکدست به بازار عرضه می شود.
برای سفارش  می توانید به لینک روبرو مراجعه نمایید:   قیمت میلگرد فولاد گیلان (حسن رود)

محصولات نورد سرد این مجتمع، تحت استاندارد های جهانی، تولید شده و در صنایعی مانند ساختمان سازی، خودرو سازی، لوازم خانگی، شکل دهی فلزات، شکل دهی عمیق و … کاربرد دارند.

مجتمع فولاد گیلان به دلیل استفاده از تجهیزات و فناوری های به روز، موفق به دریافت گواهینامه ISO 140001 شد. این تجهیزات باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش اثرات مخرب زیست محیطی می شود.

گواهینامه کنترل کیفیت نورد فولاد گیلان

نورد فولاد گیلان - آهن ملل اصفهان
  • بازرگانی آهن ملل اصفهان
  • کانال تلگرام آهن ملل اصفهان , قیمت لحظه ای آهن و میلگرد , نوسانات بازار آهن , تحلیل و پیش بینی بازار آهن