شرکت فولاد خرمدشت تاکستان دارای سهامی خاص در سال 1388 در تاکستان شهرک صنعتی خرمدشت تاسیس شد. این کارخانه در سال 1389 با ظرفیت سالانه 300000 تن به بهره برداری رسید. محصولات این کارخانه انواع میلگرد به صورت شاخه ای و کلاف می باشد. این میلگردها از ماده اولیه کم کربن و آلیاژ کم تهیه می شوند. دیگر تولیدات این کارخانه شمش آهن می باشد. این کارخانه با اشتغال 150 نفر توانسته با شعار بیکاری زدایی در این منطقه به هدف خود دست پیدا کند. این محصولات با استاندارد ملی ایران و روس تهیه و به بازار عرضه می شوند. دارای علامت حک شده روی میلگردها می باشد. این شرکت از لحاظ موقعیت جغرافیایی و هزینه حمل و نقل برای مصرف کنندگانی که در شمال و شمال غرب ایران ساکن هستند مناسب و به صرفه است.

فولاد خرمدشت تاکستان - آهن ملل اصفهان

محصولات کارخانه خرمدشت تاکستان

در این مجموعه، تولید انواع میلگرد آجدار در دو نوع گرید A2 و در سایزهای 8 تا 32 تولید میگردد. در ادامه به معرفی مشخصات این محصولات خواهیم پرداخت.

  • میلگرد A2

میلگرد A2 در سایزهای 8 تا 32 تهیه می شود. طول این نوع میلگرد ها 12 متر بوده و دارای استحکام کششی 500 و تنش تسلیم 340 نیوتن بر میلیمتر مربع می باشند. ترکیبات شیمیایی موجود در این گرید از میلگردها شامل ۳۲/۰ کربن، ۶/۰ سیلیسیم، ۳/۱ منگنز و ۰۴۵/۰ فسفر و گوگرد است. این نوع از میلگرد نسبت به گرید تردتر یا خشک تر بوده و آج های آن به صورت فنری و موازی می باشد. از این میلگرد برای مصارف ساختمانی به میزان زیادی استفاده می شود و برای خاموت زنی در صنعت نیز مناسب است. عنوان مشخصه این نوع میلگرد، میلگرد آج 340 است. از این نوع میلگرد در صورت اجبار برای استفاده درآهنگری میسر خواهد بود.

  • میلگرد A3

میلگرد آجدار با گرید A3 از سایز 8 تا 16 تولید می شود و دارای طول استاندارد 12 متر بوده و از نوع شاخه ای می باشد. این نوع از میلگرد دارای حداقل استحکام 600 و تنش تسلیم 400 نیوتن بر میلیمتر مربع است. ترکیب شیمیایی میلگرد آجدار با گرید <; “>دارای ۳۷/۰ کربن، ۶/۰ سیلیسیم، ۶/۱ منگنز و ۰۴۵/۰ فسفر و گوگرد است. عنوان مشخصه این نوع میلگرد آج ۴۰۰ است. آرماتورهای طولی در فونداسیون از نوع است. از این نوع میلگردها به هیچ عنوان نمی توان در آهنگری استفاده نمود.
برای سفارش میلگرد می توانید به لینک روبرو مراجعه نمایید:   قیمت میلگرد خرمدشت تاکستان

  • بازرگانی آهن ملل اصفهان
  • محصولات فولاد خرمدشت تاکستان

    میلگرد شاخه آجدار A2 از سایز 10 تا 12 و میلگرد شاخه آجدار A3 از سایز 10 تا 12 میلیمتر

  • کانال تلگرام آهن ملل اصفهان , قیمت لحظه ای آهن و میلگرد , نوسانات بازار آهن , تحلیل و پیش بینی بازار آهن