شرکت فولاد ارگ تبریز در تیر ماه سال 86 به شماره 21629 در شهر تبریز به ثبت رسید. در اوایل سال 1389 در جهت اشتغال زایی و بهبود بخشیدن و ارتقای سیستم تولید در راستای ذوب فولاد و ایجاد خط نورد پیش گرم جهت تولید میلگرد استاندارد، اقدام به طراحی خط تولید شمش فولادی در اندازه های 125*125 نموده و بعد از آن راه اندازی خط تولید شمش را انجام دادند. در مدت زمانی بعد موفق به تولید آزمایشی شمش فولاد شده و به کار خود ادامه داده تا اینکه توأم با تولید آزمایشی شمش مراحل نصب و راه اندازی خط نورد در سال 1390 به اتمام رسید.
در سال بعد تولید آزمایشی میلگرد شروع و موفق به بهره برداری شد. این روند تا به ثمر رسیدن اهداف بلند مدت شرکت جهت ارتقای کیفیت مطلوب در تولید ملی با اصول استاندارد در بازارهای داخلی و خارجی و رقابت در آن ادامه خواهد داشت.

فولاد ارگ تبریز - اهن ملل اصفهان

محصولات تولیدی کارخانه ارگ تبریز

این کارخانه کیفیت و امنیت بالای محصول و رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده است. این کارخانه تولید میلگرد شاخه آجدار A3 از سایز 10 تا 32 میلیمتر را بر عهده دارد. این کارخانه قسمتی را در بخش صادرات و بخشی را در بخش داخل عرضه می دارد.
برای سفارش میلگرد می توانید به لینک روبرو مراجعه نمایید:   قیمت میلگرد فولاد ارگ تبریز

نحوۀ شناسایی میلگرد ارگ تبریز

برخی از کارخانجات تولید محصولات فولادی، بر روی محصولات و کالای تولیدی حروف و علامت اختصاری حک می نمایند. این کارخانه نیز از این قاعده مستثنی نیست و علامت اختصاری فولاد ارگ تبریز کلمۀ FAT  است که بر روی میلگرد حک شده و محصولات این کارخانه را از سایر کارخانه ها متمایز می کند.

مزایای استفاده از محصولات فولاد ارگ تبریز

1-هزینۀ مناسب محصولات
2-مشتری مداری
3-کیفیت بالای محصولات
4-تجهیزات آزمایشگاهی به روز

گالری تصاویر فولاد ارگ تبریز

  • بازرگانی آهن ملل اصفهان
  • آدرس فولاد ارگ تبریز

    آذربایجان شرقی- شهر تبریز – نرسیده به میدان تره بار – روبروی نمایندگی شرکت تراکتور سازی تبریز

  • کانال تلگرام آهن ملل اصفهان , قیمت لحظه ای آهن و میلگرد , نوسانات بازار آهن , تحلیل و پیش بینی بازار آهن