شرکت فولاد آذر چلیک تبریز در سال 1389 شروع به کار کرد. در حال حاضر این کارخانه از بزرگان تولید در امر محصولات فولادی می باشد. تولید با کیفیت، تنوع در تولید، استفاده از استانداردها و صادر کردن تولیدات، در زمان اندکی توانست جایگاه بالایی برسد. این کارخانه به دلیل داشتن آزمایشگاه کنترل کیفی، میلگرد را با قیمت مناسب، همراه با کیفیت بالا به بازار عرضه می دارد.

دستیابی جایگاه ویژه در امر صادرات از اهداف این کارخانه می باشد. توسعه صادرات، مشتری مداری، قیمت رقابتی و کیفیت محصولات، 4 شعار اصلی این کارخانه می باشد.

فولاد آذر چیلک تبریز - آهن ملل اصفهان

محصولات شرکت فولاد آذر چلیک

شرکت فولاد آذر چلیک در حال حاضر تولید ۷ نوع میلگرد را در کشور انجام می دهد .این محصولات همه از نوع A3 و از نوع ۱۲ تا ۲۵ می باشند. شایان ذکر است تولید میلگرد ۸ و ۱۰ نیز از اهداف ویژه این شرکت می باشد. میلگرد A3  همان میلگرد آج ۴۰۰ جناقی می باشد که تحت این نام خوانده می شود. میلگردهای A1 که از نوع ساده و بدون آج می باشند و نحوه تشخیص آن ها راحت است ولی خریداران در هنگام خرید میلگرد معمولا برای تشخیص میلگرد A2 و A3 با مشکل مواجه می شوند. برای تشخیص این محصول لازم است توجه داشته باشید که میلگرد A3 دارای آج جناقی به صورت ۷ و ۸ بوده در صورتی که میلگرد A2 دارای آج مارپیچ موازی می باشد. به صورت دقیق تر اگر آج میلگرد به شکل فنر باشد میلگرد از نوع A2 است. همچنین میلگرد از نوع A3 شکننده تر بوده ولی میلگرد A2 انعطاف پذیری بیشتری دارد. میلگردهای A2 به صورت مستقیم آج زده می شوند ولی میلگردهای A3 پس از عملیات آج زنی وارد مرحله خنک کاری می شوند. به دلیل این عملیات میلگردها به رنگ سیاه در می آیند. بنابراین در هنگام خرید لازم است به تفاوت های اساسی این دو محصول دقت نمایید.
برای سفارش میلگرد می توانید به لینک روبرو مراجعه نمایید:   قیمت میلگرد فولاد البرز چلیک تبریز

گالری تصاویر فولاد آذر چلیک تبریز

  • بازرگانی آهن ملل اصفهان
  • کانال تلگرام آهن ملل اصفهان , قیمت لحظه ای آهن و میلگرد , نوسانات بازار آهن , تحلیل و پیش بینی بازار آهن